Çözüldü Arkadaşlarım derste çok konuşuyor, odaklanamıyorum

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

purrito

Hectopat
Makaleler
2
Yer
İstanbul, Türkiye
Merhaba arkadaşlar. 5. sınıfa gidiyorum. Sınıfımızda herkes çok fazla konuşmakta ve ben hiç konuşmadan derse odaklanmaya çalışıyorum. Fakat arkadaşlarımın gırgırından dolayı dersten hiçbir şey anlamıyorum. Ne yapmamı önerirsiniz? :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
R
Yapacağın şey çok basit. Arkadaşlarınla konuş. Bildiğim başka bir yol yok.
Meslek lisesin de kavga sebebi.

Müdür veya öğretmeni uyarmak gerekiyor. Sen halka halktan biri olarak bir şey anlatamazsın en çok ülkemiz de görülüyor bu. Öğretmeni veya müdür muavinine durumu bildir ve sınıfın kordinasyonu için yapılması gereken sessizliği sağlamalarını iste.
Çoğu zaman öğretmenlere de bir şey anlatamıyorsunuz.

Bu benim sadece bir arkadaşımda değil tüm arkadaşlarımda oluyor kızlar daha az konuşuyor erkekler anlatılamaz kadar fazla.
Bu tarz insanlara dobra dobra neyden hoşlanmadığınızı söyleyin. Sessiz kalırsanız aynı sorunu ileride de yaşayacaksınız.

Teşekkür ederim dostum. Dayanamıyorum bir vuruyorum.
İnanmazsan belki ama kullanıcı adını görmeden adının Umut olduğunu düşündüm. Benim bir müşterim var, adı Umut. Sürekli sınıf arkadaşlarını dövüyor ve yediği yemeğin dövmekte yardımcı olduğunu söylüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı