Arkadaşlarım okulda bana gülüyor ve alay ediyorlar

Quenzyyy

Femtopat
Daha fazla  
Selam nasılsınız halinizi sorayım dedim :)
Şimdi bunlar benden sanal oyun konusunda yardım istiyorlar ancak okul zamanı bana gülüyorlar aralarına almıyorlar zorbalıyorlar yani alınmalı miyim yoksa alınmamalıyım?

Selam nasılsınız halinizi sorayım dedim :)
Şimdi bunlar benden sanal oyun konusunda yardım istiyorlar ancak okul zamanı bana gülüyorlar aralarına almıyorlar zorbalıyorlar yani alınmalı miyim yoksa alınmamalıyım?
dostum verebileceğim tek tavsiye umuruna takmamak. Bu tür insanlar sadist oldukları için sen onlara rahatsız olduğunu söylersen daha çok yaparlar, verebileceğin herhangi bir tepki daha fazla yapmalarına sebep olur. Umuruna takmayıp, dinlemezsen bu sefer yaptıkları şeyin boşuna olduğunu ve seninle eğlenemeyeceklerini anlayacakları için vaz geçeceklerdir.

Birkaç gün konuşmalarına hiç cevap verme yüzüne bak geç. Bir daha uğraşmazlar.

Bazen en iyi cevap susmaktır, konuşur konuşur gider.

Ya zaten susuyorum devam ediyorlar bu sefer susmam ile alay ediyorlar.

dostum verebileceğim tek tavsiye umuruna takmamak. Bu tür insanlar sadist oldukları için sen onlara rahatsız olduğunu söylersen daha çok yaparlar, verebileceğin herhangi bir tepki daha fazla yapmalarına sebep olur. Umuruna takmayıp, dinlemezsen bu sefer yaptıkları şeyin boşuna olduğunu ve seninle eğlenemeyeceklerini anlayacakları için vaz geçeceklerdir.
Hiç tepki vermiyorum zaten devam ediyorlar ama

Canım kardeşim Box'a başla ya da güreş, judo vb. savunma sanatlarını öğren kaslarını geliştir.
Daha kolay bir yöntem olarak öğretmenleri bezdirene kadar onları şikayet et.

Ya zaten susuyorum devam ediyorlar bu sefer susmam ile alay ediyorlar.

Hiç tepki vermiyorum zaten devam ediyorlar ama
Bir süre sonra vazgeçeceklerdir zaten ve en önemlisi böyle pislik insanları önemseme, dediklerini dinleyip üzülme.

Geri
Yukarı