Arkadaşlarımla nasıl iyi geçinebilirim?

Peki sizin yardım etmeniz gerekirken oradaki bir lafa takılıp konuyu okumayıp sorunlara cevap vermeyip Burda laf sokmak bence bu daha büyük bir ego
Size birinin "sen kralsın" demesi ego ile ilgili bence. Ve birazda arkadaşlarını sana çok bağlayıp hiç bırakmamasını istiyorsun gibime geliyor.

Bir kaç kelam edip bitireceğim . Bende zamanında öyleydim ama zamanla geçer eminol . Gerektiğinde sert çık , ama şakasına flnsa gül geç dediğim gibi. Pek uzun lafa gerek yok sanırım . Uzun lafın kısası : Paşa gönlün bilir , ister güzel karşıla ister dalga geçmemelerini şöyle . Umarım yardımcı olabilmişimdir az da olsa . Hayırlı geceler , Allah'a emanet.

Peki sizin yardım etmeniz gerekirken oradaki bir lafa takılıp konuyu okumayıp sorunlara cevap vermeyip Burda laf sokmak bence bu daha büyük bir ego.
Sakin ol sadece o kısım biraz garibime geldi o kadar. Yardım olarak en fazla şunu diyebilirim, birinin seni daha çok sevmesi için ekstra çaba göstermek gereksiz. O arkadaşlık ilişkisinde samimiyet kalmaz ekstra çaba gösterir iseniz. Akışına bırakın.
Bazı arkadaşların seninle iletişimi kesecek, bazıları ise senin en iyi dostun olacak. Hayat bu belli olmaz. Kendin ol yeter. Seni daha çok sevsinler diye kendini değiştirmeye falan da kalkışma.

Sakin ol sadece o kısım biraz garibime geldi o kadar. Yardım olarak en fazla şunu diyebilirim, birinin seni daha çok sevmesi için ekstra çaba göstermek gereksiz. O arkadaşlık ilişkisinde samimiyet kalmaz ekstra çaba gösterir iseniz. Akışına bırakın.
Bazı arkadaşların seninle iletişimi kesecek, bazıları ise senin en iyi dostun olacak. Hayat bu belli olmaz. Kendin ol yeter. Seni daha çok sevsinler diye kendini değiştirmeye falan da kalkışma.
Aynen öyle akışına bırak , Aslan yattığı yerden belli olur . Herkesin ne olduğu ortada. Azda olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Saygılarımla selamlıyorum, hayırlı akşamlar.

Estağfurullah zaten burada tartışma ortamı yaratmıyoruz sadece hakkımı savundum o kadar

Konuya gelecek olursa kendini sevdirmeyi geçtim alınmamak için ne yapabilirim ufacık bir şakada alınıyorum.
Aynen öyle akışına bırak , Aslan yattığı yerden belli olur . Herkesin ne olduğu ortada. Azda olsa yardımcı olabildiysem ne mutlu bana . Saygılarımla selamlıyorum, hayırlı akşamlar.
Hocam hep veda edip tekrar geliyorsunuz anlamadım gitti 😂

Estağfurullah zaten burada tartışma ortamı yaratmıyoruz sadece hakkımı savundum o kadar

Konuya gelecek olursa kendini sevdirmeyi geçtim alınmamak için ne yapabilirim ufacık bir şakada alınıyorum.

Hocam hep veda edip tekrar geliyorsunuz anlamadım gitti 😂
valla yalan söylemek istemem , sohbeti severim :D

Onlarla frekansın tutmuyor olabilir. Zaten samimiyet hissettiğin insanların yanında böyle hissetmezsin. Daha samimi arkadaşlar bul.

Yeni konular

Geri
Yukarı