Yeni sınıf arkadaşlarımla nasıl tanışabilirim?

Profesörs

Decapat
Merhaba, lise 1'e başlayacağım kızlarla tanışmak kızlara etkileyici gelmek istiyorum. Yakışıklı mıyım diye sorarsak 10 da 8 sivilceler falan var ilaç aldım, onu sürüyorum. Dişlerim beyaz 1.75 boyundayım. Espri yeteneğim var, derslerim idare eder. Full takdir teşekkürle geçtim, maddi durumumda iyi (okul çıkışı falan takılmak için ) ne yapmalıyım ilk gün utangacımda biraz gözlerine bakamıyorum. İnsanların garip geliyor kendi babamın gözünün içine bile bakamıyorum, bakmaya bakıyorum da garip geliyor işte anladınız. Sorum ilk gün kızları etkilemek için ne yapmalıyım, nasıl arkadaş olabilirim? Erkeklerle de nasıl tanışabilirim? Gidip: Selam tanışalım mı demem olabilir bence. Hep kızla arkadaş olmak istersem ayıp olur diye düşünüyorum. Erkeklerle de tanışmam lazım nasıl tepki alınır dışlama vb şeyler olur mu? Cevaplarınızı bekliyorum :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakışıklı mıyım diye sorarsak 10 da 8 sivilceler falan var ilaç aldım, onu sürüyorum. Dişlerim beyaz 1.75 boyundayım. Espri yeteneğim var, derslerim idare eder. Full takdir teşekkürle geçtim, maddi durumumda iyi
İlk günden sınıfın en güzel kızını kaparsın endişelenme. 😀

Okula okul olduğu için gidin, karşı cinsle tanışmak için değil.

Okulun ilk günü kendini gösterme çabalarına girme, sınıfındaki diğer erkekler tarafından **cı olduğunu düşünürler.

@Profesörs ben ilk günler konuşmuyorum 3-5 gün sonra zaten ister istemez tanışılıyor konuşuluyor. Bir çaba sarf etmene gerek yok yani.

Neden? Böyle işlerle uğraşmak yerine derslerinize odaklanın bence. Okula kız tavlamak için mi gidiyorsunuz?
Hocalarımız şöyle derdi: 'eşeği sıraya bağlasan dört senede mezun olur.'
Ders çalışmak maharet değildir, kanımca. Lisede sosyalleşmek yegane maksattır.

Yeni konular

Geri
Yukarı