Arkadaşlarınızla okulda yaptığınız tehlikeli ve saçma şeyler

Spil3xx

Picopat
Yer
Türkiye/Diyarbakır
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X/Anakart:Asus ROG STRIX B550-F GAMING/Ekran Kartı: Palit RTX 3080Ti OC 16 GB/Depolama: NVMe M.2 SSD 1Tb/Ram: Adata XPG lancher DDr5
Meslek
Öğrenci
Komik hikayeleriniz sallayın gitsin buraya :D

Ben kendimden bir şey vereyim:
7. sınftayız. Okulun ilk günü genellikle ders işlenmez. Bizim de canımız sıkılıyor ne yapacağız diye düşünürken, arkadan birisi balina oynayalım diye bağırdı. Biz de oynayalım dedik. Bilenler bilir 3 kişi sağ da 3 kişi solda olacak şekilde sıralanırız sonra da ellerimizi karşıdaki kişiyle birleştiririz. Sonra gelen kişiyi havaya atarız. Neyse birisi geldi dedi beni havaya atın diye. Biz de dedik tamam, 3'ten geriye saydık atladı biz bunu bayağı havaya attık. Bu bir düştü az daha felç kalacaktı. Ağladı ağladı falan bu sonra bizi rehberliğe şikayet etmiş, biz de gittik dedik hocam canımız sıkılıyordu, o da oynamak istedi. O ebe oldu, onu havaya attık hoca bir bize baktı bir de çocuğa baktı çocuk ağlıyor zaten.
Kalem attı bize sonra bizde güle güle yukarı çıktık çocuk hala ağlıyor o gün en eğlendiğimiz gündü vallahi :D

6. sınıfta pencerelerin köşelerinde olan lastiklerden birini koparıp arkadaşımla birbirimize kırbaç gibi vuruyorduk. Kapı açık olduğundan koridordan geçende bir nöbetçi öğretmen bizi gördü. Sınıftakilerde hemen bizi sattı şöyle vuruyolar birbirlerine falan diye dedi yürüyün rehberliğe gidin. Biz aşşağı gider gibi yaptık ama bahçeye çıktık. Teneffüs bitti yukarı çıkarken birde ne görelim nöbetçi öğretmen bizi bekliyo. Ben tam çıkar gibi yapıp döndüm diğer merdivene kaçtım diğer arkadaş yakalandı. Sınıfta 10 dakika falan bekledim benim arkadaş ağlaya ağlaya geldi. Dedim noldu yok işte kızdılar falan bende ağlama taklidi yaptım dedi (yersen) sonra bana falan kızdı oğlum sen niye gelmedin diye. Gereksiz adrenaline girmiştik. :D

7.sınıftayken her zaman yere yakın tuvaletten camdan aşağıya atlardık nasıl atladığımı şu an şaşırıyorum duvar Berlin duvarı gibi atlarken demir bir yerimize girebileceği halde ergenlik :D

7. sınıfın 2. döneminde fen dersindeyiz ve dışarıda bedden dersi işleyen 8. sınıflar var sonra işte biz ders işliyoruz top geldi sınıfın içine top attılar yanlışlıkla hoca gülerek verme dedi gelsinler l-alsınlar demişti sonra sınıfa müdür yardımcısı geldi o topu ben attım dedi sınıfta bir gülme koptu çok eğlenceliydi.

5. sınıf yazındayım o zamanlar böyle Nazi tarihine ilgiliyim, ama bir şey bilmiyorum klasik faşist veledim o zamanlar. Böyle bir baktım Sovyetler diye bir birlik varmış, Hitler'i intihar falan ettirmiş korkudan, dedim ben bunu araştırmalıyım. Araştırdım araştırdım 6. Sınıfa başladık ama okula geldiğimde tam bir komünistim 😄. Böyle koridorda Doğu'nun büyük ayısı Sovyetler diyordum Sovyet Marşı falan söylüyorum hatta milli marşlarını ezberlemiştim Rusça, şuan anlatırken utanıyorum. İkide bir sosyal hocasına gelip hocam Sovyetler şöyle nasıldı böyle nasıldı diye soruyorum. En son gitmiş hocam beni şikayet etmiş müdür yardımcısına, o gün ilk defa müdür yardımcısına gittmiştim ve sebebi de komünizm propagandasıydı 😂. Ha ama hoca kızmak yerine ilk bir ailem nasıl diye sorguladı, kendim öğrendiğimi anlayınca kitap verdi oku getir anlat demişti.

5. sınıf yazındayım o zamanlar böyle Nazi tarihine ilgiliyim, ama bir şey bilmiyorum klasik faşist veledim o zamanlar. Böyle bir baktım Sovyetler diye bir birlik varmış, Hitler'i intihar falan ettirmiş korkudan, dedim ben bunu araştırmalıyım. Araştırdım araştırdım 6. Sınıfa başladık ama okula geldiğimde tam bir komünistim 😄. Böyle koridorda Doğu'nun büyük ayısı Sovyetler diyordum Sovyet Marşı falan söylüyorum hatta milli marşlarını ezberlemiştim Rusça, şuan anlatırken utanıyorum. İkide bir sosyal hocasına gelip hocam Sovyetler şöyle nasıldı böyle nasıldı diye soruyorum. En son gitmiş hocam beni şikayet etmiş müdür yardımcısına, o gün ilk defa müdür yardımcısına gittmiştim ve sebebi de komünizm propagandasıydı 😂. Ha ama hoca kızmak yerine ilk bir ailem nasıl diye sorguladı, kendim öğrendiğimi anlayınca kitap verdi oku getir anlat demişti.
6. sınıfa giden bir çocuğada komünizm propagandasından müdüre götürmek biraz değişik olmuş :D

Geri
Yukarı