Alkol kullanıyor musunuz ? Alkollüyken yaptığınız saçma şeyler nelerdir ?

Alkollüyken eski sevgilinizi aradınız mı ?

• Ağzımla içiyorum, aradığım için pişmanım.

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    49
Bu tarz alışkanlıklarda "kullanıyorum/kullanmıyorum" gibi kelimeleri yanlış buluyorum. Birisi "sigara kullanıyor musun?" diye sorduğunda sanki otomobil, cep telefonu, bilgisayar vs. kullanıyor musun diye sormuş gibi oluyor. Onun yerine "Sigara/Alkol alışkanlığınız var mı?" cümlesini kullanmak daha mantıklı geliyor. Sert çıkmış gibi oldum kusura bakma.

Dini hassasiyetimden dolayı haram olduğu için böyle bir alışkanlığım yok. Tadını da zerre merak etmiyorum.

Hassasiyetinizden dolayı yorumunuza saygı duyuyorum, Miyauğvğv.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bağımlılığım yok arkadaş ortamında içiyorum. Üniversitenin ilk iki yılı yaptığım işle bağlantılı olarak yeri geldiğinde her gece içtim ama olmadığında da aramadım. Party organizatörlüğü yapıyordum yanlış bir şey algılanmasın. Ek olarak sigara kullanmıyorum.

10 sene oldu bırakalı. Çok içiyorduk arkadaşlarla. Bazen gündüzden başlıyorduk ertesi günün sabahına kadar. Alkollü araç kullanma, kavgalar vs. derken bıraktım komple.

Alkolü yerinde içerim, en son 2 ay önce içtim ve çok az bir şey, öyle fıçılarla içip kafayı hiç yapmadım, vodkayı ve tekillayı çok severim, çok içsem bile yaptığım en saçma şey uyumak, o kadar içmişsin ne uyuyorsun be adam git eğlen gez dolaş dans et.

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzenli bira kullanan birisiyim. Alkollüyken sacmalamiyorum genelde (20 senedir), rahatlatmasi ve DC ortaminda sohbet ederken arkadaslarla kullaniyorum/kullaniyoruz.

Düzenli bira kullanan birisiyim. Alkollüyken sacmalamiyorum genelde (20 senedir), rahatlatmasi ve DC ortaminda sohbet ederken arkadaslarla kullaniyorum/kullaniyoruz.
Ama hile yapıyorsunuz Enginar bey, bira güzel bir muhabbet ortağıdır. :) Şakası bir yana en iyisi bu ağabeyimizin yaptığıdır arkadaşlar. Her şeyin dozajı olmalı. :)

Geri
Yukarı