Artık güncelleme almayacak olan iPhone X alınır mı?

LifeOraa

Centipat
Yenilenmiş iPhone X almayı düşünüyorum ama artık güncelleme almayacakmis. Sizce alınırsam 3-4 yıl sıkıntı yaşamadan kullanabilir miyim? Bana sunabilecegi dezavantajları neler? 12 aşağısı alınmaz şu aşağısı alınmaz gibi cevaplar vermeyin, aradaki fiyat farkını dikkate alirsaniz sevinirim. İyi Sosyaller.

iPhone X alınmaz, yenilenmiş iPhone X hiç alınmaz. Ayrıca iPhone 12 aşağısı alınmaz düşüncesi de oldukça saçma bir düşünce, forumda çok gördüğüm saçma bir tabir, diyenlere ayar oluyorum.

Bütçen nedir?

Hocam X alınır mı diye sormuşsunuz ama şu aşağısı alınmaz demeyin demişsiniz. Alınmaz diyip gecelim

Yenilenmiş iPhone X almayı düşünüyorum ama artık güncelleme almayacakmis. Sizce alınırsam 3-4 yıl sıkıntı yaşamadan kullanabilir miyim? Bana sunabilecegi dezavantajları neler? 12 aşağısı alınmaz şu aşağısı alınmaz gibi cevaplar vermeyin, aradaki fiyat farkını dikkate alirsaniz sevinirim. İyi Sosyaller.

2 yıl daha idare eder seni. Dezavantajlar:
1-Yavaşlık
2-Hızlı biten pil
3-Kronik sıkıntı çıkarma ihtimali yüksek
4-Yenilenmiş cihaz olduğu için parçaları yan sanayi özellikle ekran falan değişmişse sıkıntı tam canlı orijinal ekrandaki renkleri vermez.
iPhone XS modelini niçin düşünmüyorsun veya en azından XR veya 11'e zorlasan daha iyi seçenek olur. Ayrıca yenilenmiş cihaz yan sanayi cihaz demek ve şans işi illa X alacaksan 2.el orijinal iPhone X de alabilirsin.

iPhone X alınmaz, yenilenmiş iPhone X hiç alınmaz. Ayrıca iPhone 12 aşağısı alınmaz düşüncesi de oldukça saçma bir düşünce, forumda çok gördüğüm saçma bir tabir, diyenlere ayar oluyorum.

Bütçen nedir?

Ayar oluyorum derken hocam? Sana saçma gelebilir ama konudan bağımsız bugün bir iyi bir iPhone deneyimini en aşağı o cihaz veriyor ne desin insanlar?

Iyi bir iPhone deneyimini en aşağı o cihaz veriyor ne desin insanlar?
Yoo? iPhone XS Max de fazlasiyla iyi bir iPhone deneyimi veriyor, XR de fazlasiyla iyi bir iPhone deneyimi veriyor, 11 Pro da veriyor, 11 de veriyor, 11 Pro Max de veriyor, XS de veriyor, SE 2 2020 de veriyor.

Ekrani OLED olan ilk duz model diye bu kadar yuceltmeyin su 12'yi.

13-14 bin civarı bir bütçem var şu anlık.

Hocam X alınır mı diye sormuşsunuz ama şu aşağısı alınmaz demeyin demişsiniz. Alınmaz deyip gecelim.

Hocam sebebi oturupta 13 bin liralık bir telefonla 40-50 bin liralık telefonu karşılaştıranı anlayamıyorum yeteri kadar param olsa zaten yüksek modelini alirim :D

Geri
Yukarı