Artık tüm ümidimi yitirdim

Gayet iyi oldu. Kılıçdaroğluna vermek istiyorsunuz daha mı iyi? Uyanın artık.
Yurt dışı Amerika ve İngiltere dışında neredeyse hepsi RTE'ye vermiş. Sebebini düşünün biraz.

Aktroll musun birader git soğan ekmeğini ye.

Yurt dışı Amerika ve İngiltere dışında neredeyse hepsi RTE'ye vermiş. Sebebini düşünün biraz.

Senin o dediğin adamlar eğer Kılıçdaroğlu gelirse, mülteci problemleri, döviz krizi, pasaport değersizliği, hukukun üstünlüğü ve nice sorunları çözeceği için istemiyorlar biliyor musun? Sen git bedavadan vize al git Almanya'ya onların düzenini boz değil mi onlarda bunu istiyor. Almanya ve Fransa'daki çoğu kişi bencil insanlar milletini düşünmüyorlar. Senin gibi neyse kötü bir şey söylemek istemiyorum.. 20 yıldır Allah, kitap diye diye %50+ oy aldınız ve hala devam ediyorsunuz eğer bu millet böyle istiyorsa olsun beter olsunlar, ben birkaç seneye ülkeden kaçar kurtulurum burada da aktroller yesin kendi artıklarını.

Halen resmi bir açıklama yok milletin aklıyla dalga geçiyorlar sırf şu herifin yüzünü görmemek için kaybetsin istiyorum milleti aptal yerine koyuyorlar.

Bizim millet aptal yerine koyulmayı çok seviyor. Ama baksana, hala savunan var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Mee.

AKP'den torpillisin galiba, kafan rahat. Demokrat dede gelince tek tek hesap soracak size.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı