Aşı neden zorunlu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
esnaflara şunu söylemenizi istiyorum:
"Sayın esnaf! Biz aşı olmadıkları için hiçbir yere müşterileri almayacağız. Sen bu ay taş ye. Aşı olana kadar bekleyeceksin. Para harcayacakları yerlere ve bizim de bunun üzerinden vergi alacağımız yerlere insanları aşı olmadıkları için almıyoruz.
Türkiye Cumhuriyeti sosyal bir devlettir. Aşı ile destek farklı konular. Sapla samanı birbirine karıştırıp duyar kasmaya çalışmayın, komik duruma düşüyorsunuz. Sosyal devlet ilkesinde devlet vatandaşına bakmak zorundadır. Bakınız Avrupa salgın sürecinde ülkelerinin verdiği destekler.
Aşı faşistliği yapmayın ne kadar boş boş laflar ediyorsunuz
Aşı faşistliği? Fikri belirtmek ne zamandan beri faşistlik oldu? Söylediğim lafların herhangi bir mantıksız noktası olduğunu düşünmüyorum. İnsanların fikrine saygı duymayı öğrenin önce. O zaman ben de size söylüyorum, saçma sapan boş boş konuşmalarda bulunuyorsunuz.
Seri katilmiş falan
Kaynağa göre sosyal mesafesini korumayan bir enfekte birey 30 gün içinde 406 kişiyi hasta edebiliyor. -Varyantlar hariç- Evet gerçekten değiller, haklısın.

Aşı neden zorunlu oluyor?
Ben aşının proje olduğunu düşünüyorum. Aşı olmaz isek okula gidemeyecekmişiz neden böyle zorluyorlar.
Bence nüfus azaltma projesi aşı ve korona, kişi sayısını 500 milyona indirmeyi düşünüyorlar.
Zorunlu olması çok mantıksız. Ben aşı olmak istemiyorum.
Siz aşı olacak mısınız?

Olmayan beynine edeyim olur mu? Bunu soracak kadar akılsız olmanızı takdir ediyorum başarılarının devamını dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı