Aşı olmak neden zorunlu tutuluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Diğer insanların sağlığını tehlikeye atma diye. Kimse sana aşı ol demiyor. Olmuyorsan ama diğerlerinin hakkını gasp etmeye hakkın da yok.

Sebebi hem kendi hayatını hem de belki binlerce kişinin hayatını riske atacaksın.

Hayır okul veya AVM gibi yerlere giriş yapmamı kısıtlıyor ve aşı olmamı zorunlu kılıyor.
Henüz bahsettiğiniz gibi bir kısıtlama mevcut değil, tahminen 26 Temmuz günü olacak kabine toplantısında belli olur. Eğer böyle bir şey olursa açarsın konu daha kabine toplantısında önerilecek bir öneriden dolayı her şey yasaklanmış devlet kafana vurup aşı ol diyor gibi konu açman da ironikmiş.

Sağlıklı insanlara tekrar bulaşmaması için. Ama ben de olmak istemiyorum.

Ben zaten aşı karşıtı değilim dedim ama nedense küfür edecek haldeler. Sadece olmak istemiyorum dedim. Aşıyı kötülemedim ama onlar nasıl anlıyorlarsa artık :D

Ben eğleniyorum şu an :D insanları sinir etmeyi seviyorum.
Bilimin B'sini bilmeyen bir insan olduğunuzu çok belli ediyorsunuz zaten. Ailenizden birisi veya bir yakınınız yoğun bakıma girdiğinde de umarım böyle eğlenmeye devam edebilirsiniz.

Hiçbir bilgisi olmadığı konuda bir insanın eleştiri yapması oldukça gülünç.

Mantıklı yorum yapan birisi oldu sonunda.
Sadece kendi görüşünün destekler nitelikte yazı mı mantıklı oluyor senin için? Eğer öyleyse konu kilitlenebilir. Çünkü sen hiçbir yorumu kabul etmeyeceksin kendi içinde, sadece kendi bildiğim doğru diyeceksin.
insanları sinir etmeyi seviyorum.
Aferin sana.
Ben zaten aşı karşıtı değilim dedim ama nedense küfür edecek haldeler. Sadece olmak istemiyorum dedim. Aşıyı kötülemedim ama onlar nasıl anlıyorlarsa artık :D
Küfür edecek haldeler çünkü başkalarının sağlığını tehlikeye atma durumundasınız. Yoksa onlara ne?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı