Aşı olmak neden zorunlu tutuluyor?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben zaten aşı karşıtı değilim dedim ama nedense küfür edecek haldeler. Sadece olmak istemiyorum dedim. Aşıyı kötülemedim ama onlar nasıl anlıyorlarsa artık :D

Aşıda bir şey var, güvenemiyorum. Başka aşıların bulunması 4 5 sene sürerken bunun 1.5 senede bulunması inandırıcı gelmiyor. Aşı olmayacağım, kimsenin sağlığını umursamıyorum benim yüzümden hastalık bulaşacaksa da bulaşsın benim fikrim benim kararım kol beni damar benim :D

yukarıda yazdım.
Evde oturup bir yere çıkmaman pek mantıklı bir sebep değil, dışarı çıkmıyorsan Banka AVM'de ne yapacaksın ki? Okula gitmek zorunlu değil gitmek istiyorsan aşı yaptırmalısın çünkü aşı yapılınca risk azalıyor. Başka insanların hayatını tehlikeye atmaya hakkın yok.

Aşıda bir şey var, güvenemiyorum. Başka aşıların bulunması 4 5 sene sürerken bunun 1.5 senede bulunması inandırıcı gelmiyor. Aşı olmayacağım, kimsenin sağlığını umursamıyorum benim yüzümden hastalık bulaşacaksa da bulaşsın benim fikrim benim kararım kol beni damar benim :D
Teknoloji diye bir şey var ve her geçen yıl gelişiyor. Bundan haberin var mı acaba? :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı