Aşı olacak mısınız?

Aşı olucak mısınız?

• Evet

Oy: 383 60,9%
  • Hayır

Oy: 141 22,4%
  • Kararsızım

Oy: 105 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    629
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaşıma sıra gelirse olacağım. Forum adına sevindim ciddi ciddi çip var diyenler falan yok. Geçen aşıyla ilgili bir videonun yorumlarında aşıda çip var aşı yaptırırsanız ölürsünüz, kanser olursunuz, kolunuza mıknatıs yapışır diyen biri vardı.

Nasıl oluyor da bunlara ciddi ciddi inanıyorlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asla aşı olmayacağım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu aşıyı çıkaranlar diyor. Zaten bu virüs nüfusu azaltmak için çıkmıştı. O yüzden çoğu ülke yaşlılarını bilerek ölüme terk etti.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Yaşım büyük olsaydı olurdum ama zaten benim yaş grubuna geleceğini zannetmiyorum. Gelse bile olmam çok ağır geçireceğimi zannetmiyorum.

Asla aşı olmayacağım.

Hocam benim sıram neredeyse geldi. Ben de tam ortada kaldım. "Yan etkileri bende fazla olur mu? veya alerjim var mı?" gibi düşüncelere dalıp duruyorum. Elinde sonunda olacağız. Ama ben hiç aşı veya tedavi görmeden atlatmıştım virüsü. Tek yaptığım şey sıcak bezi başıma bağlayıp anne taktiğini uygulamak idi :D.

Sıram gelirse BioNTech olacağım. Avrupa aşı pasaportu getirirse, Sinovac aşısı muhtemelen geçersiz sayılacak.

Babama çıktı, olmadı. Anneme çıkarsa o olur. Aile büyüklerimiz oldu. Ben olmam ama. Daha 16 yaşımdayım. Uzun vadede bir yan etkisi olursa dibine kadar yaşarım. Hem zaten bağışıklığı var. Hiçbir şey olmuyor bana. En az 2, en fazla 3 kez oldum. Hiçbir etkisi olmadı. Hatta bir gün parmağımı yaktım piknikte. Acıyor diye önce metal lambalara sonra ağzıma... Evvelsi gün biraz öksürdüm, hafif ateşim vardı. Akşamına turp gibiydim. Yani sadece coranaya değil o direklere ki 20 30 direğe parmak tuttum, tüm hastalıklara bağışıklığım var.

Hocam benim sıram neredeyse geldi. Ben de tam ortada kaldım. "Yan etkileri bende fazla olur mu? veya alerjim var mı?" gibi düşüncelere dalıp duruyorum. Elinde sonunda olacağız. Ama ben hiç aşı veya tedavi görmeden atlatmıştım virüsü. Tek yaptığım şey sıcak bezi başıma bağlayıp anne taktiğini uygulamak idi :D.

Hocam kaç arkadaşım aşı yüzünden öldü benim. Olmanızı tavsiye etmem. Bir tanesi yoğun bakımda yatıyor şu an. Virüsün aşısı olmuyormuş zaten.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı