Aşı olacak mısınız?

Aşı olucak mısınız?

• Evet

Oy: 383 60,9%
  • Hayır

Oy: 141 22,4%
  • Kararsızım

Oy: 105 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    629
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası forum isteyen istediği fikri söyler, savunur.

Hocam kaç arkadaşım aşı yüzünden öldü benim.
Amerika'da evleri polisler bastı. İnsanlara zorla aşı vurdular.
Aşı için evi polislerin bastığına dair resmi bir haber göster.

Bunu da geçtim aşıdan öldüğünü iddia ettiğin arkadaşlarının isimlerini ver, araştırayım bakalım. Yalanları söyle, güzelce salla, hiç araştırma yapmadığın ya da yetkin olan birini tanımadığın konuda başkalarının zırvalarını burada yay. Sonra "burası forum, isteyen istediği fikri söyler" de.

Yok öyle yağma, sen fikrini söylemiyorsun. Sen yalan söylüyorsun, palavra atıyorsun, yalanlarla manipülasyon yapıyorsun ondan sonra fikrim fikrim demeye devam ediyorsun. Şizofreni ya da yalan gibi bir problemin varsa bunun çözümü psikiyatr/psikologlarda. Bilmediğin bir konu söz konusuysa bunun da çözümü okuyup araştırmak. Gerekli kaynakları araştıracağın dilleri mi bilmiyorsun? Bunun da çözümü o dili öğrenmek.

Bol keseden palavra at, ondan sonra gerçekler sen ve senin yaptığını yapanların yüzüne vurulunca "fikrim fikrim" de. Güzel işmiş.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1074601

Her ne kadar ikinci dozu olan bireylerin sayısı 1.000.000'u henüz geçmemiş olsa da, toplam yapılan aşı sayısı arttıkça İzmir'in HES'deki risk haritasında yeşile doğru dönüş oldu.

İzmir'in nüfusu 2019'da 4.367.000'miş. Bu nüfus miktarına göre düşününce, bence aşılanma sayısı şu anlık hiç de fena değil.

Ailemdeki herkes oldu. Bir tek ben kaldım. Ben de sıram gelir gelmez, aşının hangisi olduğu fark etmeksizin, aşımı olacağım.

Balıkesir' daha 1 milyon bile olmamış ama iyi.
Bence herkes olmalı ve şu mükemmel "medya"mız biraz açıklasa, yanlış bilgi vermese iyi olur

Dosya Ekleri

• balıkesir.png
    balıkesir.png
    132,5 KB · Görüntüleme: 29

Bunu da geçtim aşıdan öldüğünü iddia ettiğin arkadaşlarının isimlerini ver, araştırayım bakalım. Yalanları söyle, güzelce salla, hiç araştırma yapmadığın ya da yetkin olan birini tanımadığın konuda başkalarının zırvalarını burada yay. Sonra "burası forum, isteyen istediği fikri söyler" de.

Yok öyle yağma, sen fikrini söylemiyorsun. Sen yalan söylüyorsun, palavra atıyorsun ondan sonra fikrim fikrim demeye devam ediyorsun. Şizofreni ya da yalan gibi bir problemin varsa bunun çözümü psikiyatr/psikologlarda. Bilmediğin bir konu söz konusuysa bunun da çözümü okuyup araştırmak. Gerekli kaynakları araştıracağın dilleri mi bilmiyorsun? Bunun da çözümü o dili öğrenmek.

Bol keseden palavra at, ondan sonra gerçekler sen ve senin yaptığını yapanların yüzüne vurulunca "fikrim fikrim" de. Güzel işmiş.
Vatandaş bende engelliymiş zaten, neden engellediğimi hatırlamıyorum ama geçerli bir sebebim varmış demek.

Yok öyle yağma, sen fikrini söylemiyorsun. Sen yalan söylüyorsun, palavra atıyorsun ondan sonra fikrim fikrim demeye devam ediyorsun. Şizofreni ya da yalan gibi bir problemin varsa bunun çözümü psikiyatr/psikologlarda. Bilmediğin bir konu söz konusuysa bunun da çözümü okuyup araştırmak. Gerekli kaynakları araştıracağın dilleri mi bilmiyorsun? Bunun da çözümü o dili öğrenmek.

Ailelerine sorarım izin verirlerse veririm Discord veya Instagram verirseniz tabii. Bir akrabam yaşadığı için biliyorum Amerika'da evleri polislerin bastığını. Ayrıca ben insanların fikirlerine karşı çıkmadım. Veya linçlemedim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı