Aşı olacak mısınız?

Aşı olucak mısınız?

• Evet

Oy: 383 60,9%
  • Hayır

Oy: 141 22,4%
  • Kararsızım

Oy: 105 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    629
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam diğer koluna yapışmıyor. Ama neyse ağır metal falandır. Ne bilem ben. :D

Çip var demiyorum çip demeleri çok saçma zaten.

Yediğiniz konserve ton balığında çok daha fazla ağır metaller var.
Uygulanan doz 0.3ml, hepsi komple metal olsa ne olur, manyetik bir etkisi yok bu aşının rahat olun.

Ağustos'un başında olmayı düşünüyorum. Malum mülakat var ondan sonra yaptıralım sakata gelmeyelim.
Hangi aşıyı olacağım orası kararsız😋

Şu an ailemden biri oldu ancak aşı olduğu yere bozuk para yapışıyor :D. Ağır metal vb. yüzünden herhalde.
Para mıknatıs mı da kolunuzda metal olsa yapışacak? Kombiye, buzdolabına yapışıyor mu para?

Veya size mıknatıs verdiler diyelim, hiç denediniz mi mıknatıs madeni parayı çeker mi diye? Ben cevap vereyim, mıknatıslar bozuk paraları çekmez.

17 yaşındasınız. Bir şekilde insanların içine karışmak zorunda kalacaksınız. Bir sonraki sene üniversite sınavına gideceksiniz veya liseyi bitirdiğiniz için askerlik yapmak zorunda kalacaksınız(üniversite okumazsanız), üniversite veya lise bittikten sonra çalışmak zorunda kalacaksınız, aileniz size kaç yıl daha bakabilecek? "yatma" durumunuzu ne süre daha devam ettirebileceksiniz?

Sen de benim yaşama hakkıma aykırısın. Senin varlığın herkesin canına tehdit.

Öyle bir anlatmışsınız ki sanki korona 50 yıl devam edecek 😂

Virüs zaten sürekli mutasyona uğruyor. Aşı olanlar sürekli korunacak diye bir şey yok. Mesela grip aşısı her sene tekrarlanır veya her sene gribe 1 kere yakalanırsınız çünkü sürekli değişir. Aynı şey corona için de olabilir. Uğur şahin de bu aşıların sürekli tekrarlanması gerekebileceğini söylemişti zaten diye biliyorum ve tekrar söylüyorum aşı karşıtı değilim. Aşı adaylığından aşı aşamasına geçerse ve faz 3 tamamen tamamlanırsa düşünülebilir. Bu aşının şu an Türkiye'de acil kullanım onayı dahi yok ama aşılama yapılıyor. Güvenli bulmuyorum.
Şu zamana kadar aşıyı etkisiz bırakacak bir mutasyon görülmedi ve görülse bile nadir olacağı öngörülüyor.
Aşı adaylığı diye bir şey yok, faz 3 aşamasıysa tamanlandı ve acil kullanım onayı verildi aşılara. (DSÖ, ABD, Avrupa Birliği, İsrail vb.) Türkiye'de Coronavac'a dahi acil kullanım onayı verildi, Biontech'e Türkiye'de acil kullanım onayı verilip verilmediğini bilmiyorum, çok da önemli değil açıkçası.
Hocam diğer koluna yapışmıyor. Ama neyse ağır metal falandır. Ne bilem ben. :D
Yok kardeşim ağır metal falan.
Screenshot_2021-06-19-46_792x130.png

Aşı olanlar magneto'ya dönüşüyor sanki. Süper güç kazanmak için garanti yol Biontech aşısı, yayalım.

Aşı adaylığı diye bir şey yok, faz 3 aşamasıysa tamanlandı ve acil kullanım onayı verildi aşılara. (DSÖ, ABD, Avrupa Birliği, İsrail vb.) Türkiye'de Coronavac'a dahi acil kullanım onayı verildi, BioNTech'e Türkiye'de acil kullanım onayı verilip verilmediğini bilmiyorum, çok da önemli değil açıkçası.

Aşı adayı sözü bana ait değil bizzat BioNTech'e ait.

Şu zamana kadar aşıyı etkisiz bırakacak bir mutasyon görülmedi ve görülse bile nadir olacağı öngörülüyor.
Aşı adaylığı diye bir şey yok, faz 3 aşamasıysa tamanlandı ve acil kullanım onayı verildi aşılara. (DSÖ, ABD, Avrupa Birliği, İsrail vb.) Türkiye'de Coronavac'a dahi acil kullanım onayı verildi, Biontech'e Türkiye'de acil kullanım onayı verilip verilmediğini bilmiyorum, çok da önemli değil açıkçası.

Yok kardeşim ağır metal falan.
Eki Görüntüle 1074791

Aşı olanlar magneto'ya dönüşüyor sanki. Süper güç kazanmak için garanti yol Biontech aşısı, yayalım.

Cyberpunk 2077 gerçek mi oluyor yoksa(!) (Oyunun geçtiği evrenle de birebir uyuşuyor seneler he.)
Vücudumuzu sibernetik organlara hazırlamak için bir oyun bu BioNTech :D

Ya arkadaş neden aşı olanlar bu kadar korkuyor?
Aşı zaten sizi koruyacak, olmaz ise olmayan kişiyi etkiler bu durum. Hem aşının bulaş önleme gibi bir özelliği yok, sadece insanlar hafif geçirdiği için daha az yayılım olur.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı