Aşı olacak mısınız?

Aşı olucak mısınız?

• Evet

Oy: 383 60,9%
  • Hayır

Oy: 141 22,4%
  • Kararsızım

Oy: 105 16,7%

• Oy verenlerin toplamı
    629
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben görüşümü belirttim. Ben beklemeyi tercih ediyorum en az 3-4 sene etkileri görmek isterim açıkcası. Eğer yazdıklarımda veya attığım kaynaklarda bir hata/yanlış varsa özür diliyorum herkese iyi günler.
mRNA aşıları için 3-4 sene bir etki beklemeye gerek yok. Bu aşılar enjekte edildikten kısa süre sonra yok oluyor ve etkileri en geç 2-3 ay içinde ortaya çıkıyor. Aşılar zaten uygulanmadan önce uzun ve kısa dönem etkileri üzerine çalışmalar yapılıyor.

30 yaş üstüne yarından itibaren randevu verilecek. Hemen randevu alacağım.
Kaynak:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

15.10.2020'de pozitif oldum. Hala tam anlamıyla tat koku duygum düzelmedi. Eskisi gibi olmadığını anlayabiliyorum. Biraz daha düzelmesini beklemeyi düşünüyorum yaklaşık 5-6 ay daha. Ondan sonra aşı olmayı düşünüyorum.

MRNA aşıları için 3-4 sene bir etki beklemeye gerek yok. Bu aşılar enjekte edildikten kısa süre sonra yok oluyor ve etkileri en geç 2-3 ay içinde ortaya çıkıyor. Aşılar zaten uygulanmadan önce uzun ve kısa dönem etkileri üzerine çalışmalar yapılıyor.

Tamamdır hocam saygılar, iyi günler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı