Aşı olmaktan korkuyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İnan bana ben de çok korkuyordum. Küçüklükten beri iğneye karşı bir korkum var ama girip çıktığını bile anlamıyorsun. Hemşire sana tamamdır dediğinde aaa böyle mi diyeceksin emin ol. Sağlıklı günler.

@Emma Stone,

Yan etki gibi durumlar söz konusu olabilir fakat siz T.C. kimliğinizi size aşı yapacak hemşireye verdiğinizde sağlık problemleriniz orada çıkıyor zaten, herhangi endişeniz olmasın duruma göre aşı yapmayadabilirler. Üstteki arkadaş gibi kulaktan dolma bilgilere itibar etmeyin.

İnan bana ben de çok korkuyordum. Küçüklükten beri iğneye karşı bir korkum var ama girip çıktığını bile anlamıyorsun. Hemşire sana tamamdır dediğinde aaa böyle mi diyeceksin emin ol. Sağlıklı günler.
Teşekkur ederim.

Benim kronik sorunum yok 14 yaşındayım aşı oldum sadece kolum ağrıdı.
Benim de, hatta aşı olduktan sonraki gün okula bile gittim. Hatta ve hatta kolumun da sadece iğne olduğum yerine yakın bir kasını oynatınca ağrıdı onun dışında kolum bile ağrımadı :D

@Emma Stone kusura bakmayın hocam, mesajı yarım yazmışım. Diyecektim ki aşı olduktan sonra bir sıkıntı çıkıyor mu? Bilgilendirir misiniz yazacaktım unutmuşum :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı