Aşı taraftarı mısınız?

Şu an yaşım tutmadığı için aşı olamıyorum ama sıra bana gelirse olmayı düşünüyorum.
Toplumun bu virüse karşı bağışıklık kazanması gerek ve bu aşılar ile ya da herkesin virüs kapması ile gerçekleşebilir.
Bu virüste grip olacak bir zaman sonra. Nasıl grip bitmedi ama tedavisi çok kolay ise Covid'de öyle olacak. Tamamen ortadan kalkması çok zor ama.

Allah'ımız var bizim hocam. İki İhlas bir Fatiha korona falan kalmaz ortada.
Aşı olmak istemeyenlerle dini bağdaştırmak saçmalıktan ibaret. Şuanlık ben de aşı olma taraftarı değilim, ama araya dini katmadığımdan değil. Bir çok profesörün aşı olmayın, daha kendini kanıtlamış bir aşı yok demesinden. Ama aşı olmamaya kesin gözüyle bakmıyorum, sadece biraz bekliyorum.

Aşı olmak istemeyenlerle dini bağdaştırmak saçmalıktan ibaret. Şuanlık ben de aşı olma taraftarı değilim, ama araya dini katmadığımdan değil. Bir çok profesörün aşı olmayın, daha kendini kanıtlamış bir aşı yok demesinden.
Aşı olmak istemeyenleri din ile bağdaştırmadım, sadece böyle tipler aramızda var ve onlarla dalga geçiyorum. Kendini kanıtlamamış bir aşıyı tercih edip etmemek kişiye kalmış bir şey ama eğer o aşı kendini kanıtlamışsa ve kişi hala "sağlığı" için tercih etmiyorsa orada bir sorun vardır.

Geri
Yukarı