Aşık mı oldum?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sevmek günah değildir. Sevmek çok güzel bir duygu. Hoşlanmak güzel bir duygu. Böyle güzel duyguları yaşaman iyi bir durum. Bence biraz bekle biraz daha tanımaya çalış. Biraz tanıdıktan sonra düşüncelerini söylersin.

Aşık olmak günah değildir. Fakat bir kadınla erkeğin birbirine fiziksel temas etmesi günahtır. Evlenmeniz gerekir. Dinen böyle belirtilmiştir. Sana tavsiyem aşkla veya kızlarla ilgilenme. Okulunu oku. Ayrıca aşk denilen şeyin sana hiç bir faydası yoktur. İleriyi düşün ve bunlarla uğraşma. Bu hayatta seni okul kurtarır. Aşk veya kızlar değil.

Heyecanlıyım. Titriyorum. Kızın yanında böyle olursam rezil olacağım.

Ya reddederse gerçekten, o zaman ne olucak? Hep ağlayacak mıyım böyle?

Sizce iftardan sonra buluşmak iyi olur mu?
Beni reddetti hemde iki kere halen ayaktayım, ama acısı geçmiyor haberin olsun :) Eğer benim gibi biriysen belki bir ömür unutamayacaksın, redderse reddetsin senin içinde kalmaz en azından.

Aşık olmak günah değildir. Fakat bir kadınla erkeğin birbirine fiziksel temas etmesi günahtır. Evlenmeniz gerekir. Dinen böyle belirtilmiştir. Sana tavsiyem aşkla veya kızlarla ilgilenme. Okulunu oku. Ayrıca aşk denilen şeyin sana hiç bir faydası yoktur. İleriyi düşün ve bunlarla uğraşma. Bu hayatta seni okul kurtarır. Aşk veya kızlar değil.
Hocam bende aşık olmadan önce aynen sizin gibi düşünüyordum. Ancak aşık olduktan sonra aklımdan çıkmıyor. Sınav da vardı.

Hocam yarın buluşacağız. Tamam dedi. Bakalım artık. Yanımda çiçek falan götürsem mi? :)

Aşk işte, kafa mı bırakıyor?

Böyle duygularınızın din tarafından sabote edilmesine izin vermeyin. Sende yine şans varmış, ben tam ilerletiyordum okul bitti. Sosyal medya hesaplarını alacak kadar ilerletemedim tabi 1 ay acısını çektim, dikiş atılmış kurşun yarası gibi ara sıra patlıyor dikişler aklıma geldikçe.

Beni reddetti hemde iki kere halen ayaktayım, ama acısı geçmiyor haberin olsun :) Eğer benim gibi biriysen belki bir ömür unutamayacaksın, redderse reddetsin senin içinde kalmaz en azından.
Umarım reddedilmem hocam yalnız attığı mesajın sonunda ;) böyle bi emoji vardı. Sizce bunu altında bi neden aramalı mıyım? :)

Böyle duygularınızın din tarafından sabote edilmesine izin vermeyin.
Hocam ben dinime de düşkünümdür. O yüzden el ele tutuşmayı bile düşünmüyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı