Aşık olduğum kız bekleme dedi

Sefaozcan

Hectopat
Kıza aşık oldum her şey güzel gidiyordu bir anda soğuk yapmaya başladı saçma şekilde geç yazmaya başladı toyum bu konularda.
Kıza şu anda yazmayı bıraktım soğuk yapıyorum.
Büyük ihtimalle beni yedeğe attı çünkü kıza cok iyi davrandım her konuda yanında oldum 4 5 gün üst üste konuştuk her şey güzel gidiyordu şu an ise soğuk yapıyor ne yapacağımı kestiremiyorum.
En son aldığım karalar soğuk yapıp daha da yazmamak.

w5pbjl2mqifc1.jpg

Kardeşim genel olarak bu dönemde böyle ciddi değer veren bir insan bile yok bu dönemde ne yazik k takmamaya alışman gerek başka birisini bulmuştur bu işler böyle bu dönemde.

Kıza aşık oldum her şey güzel gidiyordu bir anda soğuk yapmaya başladı saçma şekilde geç yazmaya başladı toyum bu konularda.
Kıza şu anda yazmayı bıraktım soğuk yapıyorum.
Büyük ihtimalle beni yedeğe attı çünkü kıza cok iyi davrandım her konuda yanında oldum 4 5 gün üst üste konuştuk her şey güzel gidiyordu şu an ise soğuk yapıyor ne yapacağımı kestiremiyorum.
En son aldığım karalar soğuk yapıp daha da yazmamak.

Eki Görüntüle 2102385

İyi geceler dedikten sonra görüldü atmış ben olsam engeller yeni kız bulurum üzülmeye değmez.

Hocam vitesi 3'ten 5'e çekmeye çalışmış olabilirsiniz. İlişki düzeyiniz ne aşamada gerçekten sevgili misiniz yoksa 2 günlük konuşma mı bu? Eğer 2 günlük konuşmaysa normaldir. Siz aşıksınız o size aşık değil bu da bir gerçek.

Yeni konular

Geri
Yukarı