Aşırı derecede PqueeN fanları

Hocam tam olarak bir bilgim yok ya ara verdi ya da bıraktı 2-3 yıl yayın açmazsa zaten izlenmesi baya düşecektir.
YouTube kanalında bıraktığına dair bir video bulamadım? Pqueen gibi iyi izlenen bir yayıncının bırakacağını hiç sanmıyorum, maksimum 3 ay ara verir.

Aşırı derecede Pqueen fanıyım. Etimle kemiğimle her şeyimle fanıyım. Bu kızın çağımızın filozofu olduğunu düşünüyorum, gerçekten her kelimesi doğru tek bir yanlışı yok ablamın. 500 yıl önce doğsa tarihimize geçen iyi bir şair veya filozof olabilirdi.

Aşırı derecede Pqueen fanıyım. Etimle kemiğimle her şeyimle fanıyım. Bu kızın çağımızın filozofu olduğunu düşünüyorum, gerçekten her kelimesi doğru tek bir yanlışı yok ablamın. 500 yıl önce doğsa tarihimize geçen iyi bir şair veya filozof olabilirdi.
:D Bu kadar ölümüne hayran olma kimseye dostum.

Son düzenleme:
YouTube kanalında bıraktığına dair bir video bulamadım? Pqueen gibi iyi izlenen bir yayıncının bırakacağını hiç sanmıyorum, maksimum 3 ay ara verir.
Bıraksa bırakır. Kazanacağı kadar kazandı yayıncılar çünkü.

Eskiden kendisini severdim aslında. Hatta en sevdiğim yayıncılardan bir tanesiydi. Şu an da sevmediğim bir yayıncı değil fakat zaman ve ün insanı değiştiriyor. Eskiden yani yaklaşık 3 yıl önce daha doğal ve ben neysem oyum kafasında bir yayıncıydı ve en önemlisi de samimiydi. Ta ki iyice ünlenmeye başlayana kadar. Yılın kadın yayıncısı ödülleri, her yerde Twitch'in Kraliçesi lakabıyla anılmaya başladıktan sonra ve kitlesi yaklaşık 2 katına çıktıktan sonra çok değişti. Eski doğal Pqueen'den geriye hiç bir şey kalmadı. Sürekli kitlelere oynamaya çalışan, samimiymiş gibi gözükmeye çalışan ve gram samimi olmayan birine dönüştü. Eskiden bir şey komik geldiği için ve gülüşü öyle olduğu için ''hunharca'' gülerdi, şimdi ise milleti güldürmek için ''hunharca'' gülüyor. Özellikle sosyal medyada 2 kız tipi vardır. Biri UwU kızlar, diğeri de onun tam tersi Bruh kızlar. Pqueen kitleye oynayıp tarafta da olmaya çalışıyor.
Ana konuya gelecek olursak, kendi fikrinize saygı duymayan kişileri hayatınızdan çıkarın gitsin. Bu sadece Pqueen değil tüm yayıncıların izleyicileri için geçerlidir.

Bir yayıncıyı izlemiyor ve sevmiyorsam bırakması da umurumda olmazdı. Nötr olurdum. Bırakması çok iyi oldu bile demezdim. Sonuçta tercihim değil ve izlemiyorum. Tabi bu gruptan atılmayı gerektirmiyor :) ama atıyorlarsa demek ki sana uygun insanlar değil demektir. Bu durumda buna sevinmelisin :)

Geri
Yukarı