#AşıZorbalığınaDiren hashtagi

Burada eleştirilen yok çipmiş yok şuymuş buymuş diyen Tweeter komple teorisyenleri. Sizin dediğiniz gibi sebep gösteren kişilere zorunlu tutulması biraz kötü ama aşı olmayan kişiler olanları riske atmasın diye zorunlu.
Belki aşı olanlar sağlıklı olanları riske atıyor? Bunu kimse bilemez. Aşı olanlar virüsün yayılmasına neden oluyor olabilir. Bunun araştırılmasının yapılması lazım. Çip konusu dolaylı yoldan olsa da doğru bu arada. Komplo falan değil. İngiltere'de böyle bir skandala imza atıldı. Aşı olanları takip altına aldıkları ortaya çıktı. Yani özgürlük hakları ihlal edildi. Şimdi bu skandalı görenler nasıl aşılanmaya güvensin? Aşağıda haber linkini paylaştım.

Özetleyecek olursak, bu devirde babana bile güvenme atasözü son derece doğru bir sözdür. Ülkemiz içinde döndürdükleri oyunları da yavaş yavaş görmeye başladık. Yani cidden babamıza bile güvenmemek gerek. Bu yüzden aşıya güvenmeyenler son derece haklı. Haksız olarak görmek büyük yanlış olur. Kimsenin kimseye güveni kalmadı.

Son dakika... Herkesi izliyorlar! İngiltere'de aşı skandalı patladı...

Son düzenleme:
Tam olarak olay ne? Aşı zorbalığından kastları eğer aşı olmayı zorunlu kılmalarıysa devlet gayet haklı.
Eğer aşı olan ve olmayanlara yapılan ayrımcılık ise bu sefer Tweet atanlar haklı.
Hocam Twetter kitlesini biliyorsunuz tam bir şey söylemek yok kimisi öyle kimisi böyle ama aynı "etiket" üzerinde.

Twitter :/
Türlü türlü ırkçılığın, cinsiyetçiliğin ve ikiyüzlülüğün yapıldığı platform. Ciddiye alınacak bir yer değil. Bil ki orada ne savunuluyorsa aksi doğrudur. Neredeyse hiç istisna görmedim :D

Belki aşı olanlar sağlıklı olanları riske atıyor? Bunu kimse bilemez. Aşı olanlar virüsün yayılmasına neden oluyor olabilir. Bunun araştırılmasının yapılması lazım. Çip konusu dolaylı yoldan olsa da doğru bu arada. Komplo falan değil. İngiltere'de böyle bir skandala imza atıldı. Aşı olanları takip altına aldıkları ortaya çıktı. Yani özgürlük hakları ihlal edildi. Şimdi bu skandalı görenler nasıl aşılanmaya güvensin? Aşağıda haber linkini paylaştım.

Özetleyecek olursak, bu devirde babana bile güvenme atasözü son derece doğru bir sözdür. Ülkemiz içinde döndürdükleri oyunları da yavaş yavaş görmeye başladık. Yani cidden babamıza bile güvenmemek gerek. Bu yüzden aşıya güvenmeyenler son derece haklı. Haksız olarak görmek büyük yanlış olur. Kimsenin kimseye güveni kalmadı.

Son dakika... Herkesi izliyorlar! İngiltere'de aşı skandalı patladı...

Ben de bayağı korkmuyor değilim bu sebepten. Bazen (Linç yiyeceğim fakat umrumda değil) virüsün bile yalan olduğunu, ölümlerin başka bir açıklaması olduğunu düşünüyorum.

Komplo teorilerine "Ehh, bu komplo ya. Sallamışlardır." deyip önyargıyla yaklaşmamak gerek.

Edit: İddia etmiyorum, düşünüyorum.

Ben de bayağı korkmuyor değilim bu sebepten. Bazen (Linç yiyeceğim fakat umrumda değil) virüsün bile yalan olduğunu, ölümlerin başka bir açıklaması olduğunu düşünüyorum.

Komplo teorilerine "Ehh, bu komplo ya. Sallamışlardır." deyip önyargıyla yaklaşmamak gerek.

Edit: İddia etmiyorum, düşünüyorum.
Virüs kesinlikle yalan değil maalesef. Keşke öyle olsaydı. Babam 15 gün boyunca hastanede yatmak zorunda kaldı. İlk başta yoğun bakıma alınmıştı fakat atlattı şükür. Ama güven ortamının olmadığı bir dünyadayız. Kimse körü körüne artık bir şeylere inanamıyor (AKP seçmenleri hariç :) ). O yüzden farklı düşüncelerin olması normal.

İsrail kendi nüfusunun yanlış hatırlamıyorsam %50'sinden fazlasını aşıladı, biz ise çok fazla aşı ithal etmemize rağmen daha %15'e zar zor gelebildik. Bari devletin işini kolaylaştırın da olun şu aşıları.

Çünkü aşıda çip var. Arkadaşım aşı oldu, son hali görenleri şaşırttı.

Bkz. aşıdan sonra arkadaşım:
main350.png

Geri
Yukarı