Aşk Abartılmış Bir Şey Midir?

Sıradan olacak ama aşk anlatılmaz yaşanır. Yapmayacağın şeyleri yaptırır, karşılıklı olduğu zaman dünyanın en güzel şeyidir. Karşılıksız olduğu zaman insanı içten içe yakan bir ateş gibidir. Ama güzeldir, değiştirir insanı bir farklı bakarsın dünyaya. Yeri gelir onunla görüştükten 10 dakika sonra özlersin, yeri gelir bir sarılması delirtir insanı. Yalnız aşık olan insan seksi düşünmüyor algısı bence yanlıştır, sadece birinci planda değildir. Bu biraz da toplumdan topluma değişen bir konu.

Asıl cinselliği düşünmüyorsan aşık değilsin ya da yaşın daha çok küçük demektir :) Aşkın büyük kısmı zaten delicesine bir cinsel çekimdir. Hatta her zaman derim, aşık olmadığınız biriyle yaşanılan cinsellik ile, aşık olduğunuz kişi ile yaşanılan cinsellik farkı, masturbasyon ile seks arasındaki fark kadar barizdir :) Ha aşk %100, eninde sonunda kesinlikle biter. Sevgi kalır, saygı kalır vs. Ama aşk, o ilk zamanlardaki çekim biter. Bitmelidir de, iki tarafıda yakar geçer, kavurur çünkü aşk.

''Kimse sana aşık olduğunu söyleyemez, bunu bilir ve benliğin de hissedersin.''

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Net bir cümle kurmuşsun ben de sana net bir cümle kurayım, net söylüyorum bu düşünceni ilerleyen yaşantında saçma bulacaksın ve yerini yeni düşünceler alacak.

Dışarıdan bakınca basit görünür içine girince için yanar dostum. Nice delikanlı'ların bir kız uğruna göz yaşı döndüğüne şahit oldum. Zaten eğer bir gün olursa eğer anlarsın karşındakinin seni sevip sevmediğini bakışları bile belli eder kendini.

Yaşımdan dolayı henüz cinselliğe girmiyorum aşkta demek ki cinsellik varmış onu anladım ama evlendikten sonrası en iyisi aşk abartılacak bir şey harbiden bunu anlamamı sağladınız teşekkürler ağabaylerim şuan aşığım ve seviliyorum ileride aşk bitecek sevgi başlayacak inşallah evlenirim sevdiğim kızla diyorum :D

Bu forum birçok genç arkadaştan oluşuyor, benim gibi 30'una merdiven dayamış belki de 10 kişi yoktur:)
Aşk ve sevgi farklı kavramlardır.
Genelde bir kişiye aşık olursunuz, kavuşamadığınız zaman ise o aşk derinleşir.
Ferhat olursun, Şirin olursun tabiri caizse.

Hayatıma 30 'a yakın kadın girdi. ama ilkokulda aşık olduğum kadın evlenip, çoluk çocuğa karışmasına rağmen hala aşığım mesela.
Tabi yanına dahi yaklaşmam o ayrı mesela :)

Peki aşık olduğunuzu nasıl anlarsanız? Şayet aşık olduğunuz kadını gördüğünüzde ,cinsellik aklınıza gelen en son şey ise, o kadına aşıksınız demektir.

Sevdiği insan hakkında cinsellik düşünen birisi o kızı sevmiyordur net.

Net saçmalamışsın. Kadınları cinsellik düşünmeyen, cinsellik arzulamayan Rahibe Teresa gibi görmeye son verin. Aşkın içinde cinsellik vardır. Bak yine gireceğim Ortadoğu çöplüğü diye söylenmeye...

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı