Aşk diye bir şey yok!

Aşk dediğimiz, tamamıyla cinsellik üzerine kuruludur. Aşkı da aşk yapan budur. Eğer sevgilinizle cinsellik yaşamıyorsanız bu aşk değildir. Kardeş kardeş yaşıyorsunuz demektir.

Aşk hiçbir zaman senin bahsettiğin gibi olmadı ki yaşça büyük insanlara bak anlarsın mesela Celal Şengör 80lerde evlendi diye biliyorum aşk ile ilgili görüşü su anki gibi. Romantizm akımı kadınlara bile etki edemedi.

Üniversitede ise cinselliğe bakılıyor.

Sadece üniversite değil her alanda.

Aşk dediğimiz, tamamıyla cinsellik üzerine kuruludur. Aşkı da aşk yapan budur. Eğer sevgilinizle cinsellik yaşamıyorsanız bu aşk değildir. Kardeş kardeş yaşıyorsunuz demektir.

Evet öyle ama bazıları var sürekli cinsellik diyor. Cinsellik evet kesinlikle olmalı ama sadece cinsellik yetmez bence.

@YigitXS tamamen keyfine bağlı da sadece cinsellik diyen kesim bayağı az genelde kısa süreli ilişki yapiyorlar senin dediğin şey tek gecelik ilişki yapan gördüm de genele bakınca bayağı az.

Tam tersi bende çok görüyorum ama Twitter (x) etkisi olabilir karşıma hep böyleleri çıkıyor. İlgi avcıları falan. Bir de borsa kaplanı.

@YigitXS, aşk dediğin olay cinselliğe bağlı. Aşkı da aşk yapan bu. Onun haricinde Türkiye'de evlenmek de pek mantıklı değil çünkü evlilik cidden erkekler için sıkıntılı. Mutlu, güzel bir evlilik sürdürdüğünü varsayalım. Bir olay oldu ve olay boşanmaya kadar gitti. Ömür boyu nafaka, mal bölünmesi gibi sorunlarla karşılaşılma ihtimali de var. Bu da erkek için tamamıyla dezavantaj, insanı hayattan bezdirir.

@YigitXS, aşk dediğin olay cinselliğe bağlı. Aşkı da aşk yapan bu. Onun haricinde Türkiye'de evlenmek de pek mantıklı değil çünkü evlilik cidden erkekler için sıkıntılı. Mutlu, güzel bir evlilik sürdürdüğünü varsayalım. Bir olay oldu ve olay boşanmaya kadar gitti. Ömür boyu nafaka, mal bölünmesi gibi sorunlarla karşılaşılma ihtimali de var. Bu da erkek için tamamıyla dezavantaj, insanı hayattan bezdirir.

Evet ama sadece cinsellik değil bence ama en önemlisi cinsellik diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı