Askerlik zorunlu olmasa kaç kişi gider?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Osman Pamukoglu dedigin zat Kürt nüfusunun artisina son verilsin, Kürt'ler kisirlastirilsin diyen Cenk Tozkoparan'in akil hocasi.
Yani böyle bir zihniyeti gercekten görmek istermiydiniz ülkenin basinda?

Evet Osman Pamukoglu iyi bir asker idi. Lakin siyasi ve irkci görüslerinin tamamen karsisindayim...

Pesin Not: Hayir Kürt degilim.
Evet aynen öyle. İşte benim siyasi görüşüm. Bende tamamen öyle olsun istiyorum. Bilmem kaç kişi farkında ama insanları Kürt diye biz dışlıyoruz. Benim için iki taraf vardır. Türkler ve PKK lılar. Hayır yani Diyarbakır Türkiye'ye ait değil mi? Hayırdır bu kürt meselesi. Kendine kürdüm diyen benim için PKK lıdır. Daha kürdistan diye bir yer yokken nedir bu? Ben söylemek isterim: Vatan'ı bölme çalışmasıdır başka hiçbir şey değil. O yüzden olmayan ülkenin olmayan vatandaşlarına son verilsin.
Not: Bilerek kürt ve kürdistanı küçük yazdım çünkü ülkemi bölmek isteyeni insan yerine koymam ben.

Ülkenin şu durumunu göz önüne aldığımda, asla.

@Silinen üye görüslerinizden nutkum tutuldu.
Öyle yapin o zaman Kürtleri kisirlastirin, hatta yetmez hepsini firinlarda yakin sonra cesetlerinin üzerine iseyin.
Hamile Kürt kadinlarininda karnini desin, ceninleri agaclara civileyin. Kafalarini kesip ibret-i alem icin sokaklarda sergileyin.

Sizin gibi düsünenlerden az kalmis. Ne diyelim, bu da bir renk diyip umut dolu bakmak istiyorum gelecege...

Ayrica;
Not: Bilerek kürt ve kürdistanı küçük yazdım çünkü ülkemi bölmek isteyeni insan yerine koymam ben.
Insanliginiza kalmis birsey. Sizi size birakiyorum...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı