Askerlikte böcek yediriyorlar mı?

Oha bana öyle bir şey yapmaya çalışsınlar bakalım sıkıyorsa. :D
Sıkıyorsa sen verilen emri yerine getirme ve bu tavrı ufak da olsa karşındaki rütbeliye karşı takın. Sonra bak bakalım sana neler yapıyorlar. Ne anan ne baban kurtarabilir seni oradan.

Profesyonel asker değilsen yemezsin tabii ki. Askerlik o kadar da öcü bir yer degil. Tabii ki kalitesi bölgeye göre çok degisiyor. Sanslı bir ersen ve rahat birliklere düşersen devlet sana muzundan, çerezine kadar yedirir. Haftasonu da çavuşunla halı saha maçı yaparsın :D

Profesyonel asker isen mecbur kalırsan aç kaldığında böcek de yersin, susuz kaldığında kendi çişini matarana doldurup icersin de.

NOT: Bir de babasının SAT komandosu olduğunu iddia etmiş. Trajikomik bir vakasın :D

Son düzenleme:
1-Yediremezler zaten, benim babam SAT'tı o fare, kurbağa, böcek yiyordu, ama bana eziyet etmelerine izin vermem kardeş.

2-Hani atış talimi yok mu ? Ne diye askere gidiyoruz o zaman ? Komutanların sifonunu çekmek, yerleri yalamak için mi gidiyoruz ?

3- '' ''
Sen kendini ne sanıyorsun hocam ? Askere gırgır yapmaya keyif yapmaya mı gidiliyor ne denirse yapacaksın, yapmazsan da yaptırırlar zaten, izin vermezmiş 😂

NOT: Bir de babasının SAT komandosu olduğunu iddia etmiş. Trajikomik bir vakasın. :D
Bu şey olan, kıza yaptığı şantajla övünüp konu açan ve kendini savunan. Geçen o kadar zamandan sonra biraz değişmiştir belki diye muhatap oldum. Yok, aynı tas aynı hamam devam ediyor. SAT komandosu kısmına da bir şey demeyeyim dedim de, dayanamadım artık.

Boş yapıyor hocam. Babasının SAT komandosu olma ihtimali benim Elon Musk olma ihtimalimden daha azdır.
Elon Musk dolandırıcının önde gideni, benim babam boğazda dalmış 20 yıl önce, tüpsüz 50 metre dalmış tüpsüz, Somali korsanlarının gemisine mayın döşemiş.

Son düzenleme:
İyi güldürdüler ha. Sıradan yemekler dışında herhangi bir şey yiyebileceğini sanmıyorum. Profesyonel askerlere bile araziye çıkarken bile 3 günlük kumanya paketleri veriyorlar, dağda daha uzun kalacaksan mühimmat takviyesi ile birlikte yemekte geliyor. O tarz ağır hayatta kalma eğitimlerini almak için sıradan profesyonel askerlerin bile ötesinde olman lazım. Askerde tek kötü şey devrecilik. Umarım denk gelmezsin.

Geri
Yukarı