Aslında hiç ulaşamayacağınız bir insanın platoniği olmak

Vallahi ne yapacağız ben de bilmiyorum. Romanya'dan 33 yaşında bir kız arkadaş edinmiştik. Onu da kırdık zamanında. Kadınlar ne olursa olsun maziyi unutmuyor. :)
Vegas'da olan Vegas'da kalır adamım, gerisi bam bam bam :)

Ben tek gecelik ilişki pek sevmiyorum, tipim değil yani. Sevmek ve sevilmenin yataktan dışarı çıkıp salonu, mutfağı dolaşmasını severim :)

Yoksa hatundan bol ne var?

Vegas'da olan Vegas'da kalır adamım, gerisi bam bam bam :)

Ben tek gecelik ilişki pek sevmiyorum, tipim değil yani. Sevmek ve sevilmenin yataktan dışarı çıkıp salonu, mutfağı dolaşmasını severim :)

Yoksa hatundan bol ne var?
Hatun bol da kafa dengi hatun bulmak zor oluyor bir süre sonra, sarmıyor dediğin gibi tek gecelik olaylar. :) Yaşandı bitti saygısızca. :)

Bu arada şimdi bir şeyi fark ettim çello çalan kızlara ayrı bir düşkünlüğüm varmış. Heralde sapyoseksüelim
Me: 2+2?
She: 4
Me: Ohh
Gibi bir senaryo oluşuyor kafamın içinde ACİl destek beyler.

Hocam yan uzmanlık dalınız ilişki terapistliği falan mı?
Hayat sadece bir şeyde uzmanlaşacak kadar uzun. Bir uzmanlığım yok ama tecrübelerime güvenirim. Zekiyse, anlayış sahibi ise, espri anlayışı varsa, güzel gülüyorsa, neşe saçıyorsa, saygısını yitirmiyorsa, sağlığına, bakımına ve giyimine dikkat ediyorsa ve her şeyden öte kafa yapımız uyuşuyorsa iş bitmiştir.

Kısacası bende olanları karşıdan da istiyorum, bekliyorum hayliyle, dünyayı değil :D

Geri
Yukarı