Bir insanın hiç sevgilisi/sevdiği olmaması

Blondie

Decipat
Makaleler
1
Bu zamana kadar hiç sevgilim veya sevdiğim biri olmadı. Sizce bu bir eksiklik midir? Lazım olduğundan değil de insan düşünüyor acaba boşuna mı yaşıyorum veya insanların gözünde çok itici biri miyim diye. Bu arada bana sevgili bulun konusu değil bu, linçlemeyin.

Sevmeye veya sevilmeye ihtiyacım yok, bitsin gitsin öleyim diye yaşıyorum zaten 🤣
Bence bir eksiklik değildir.
İtici olma gibi bir durum söz konusu değil zaten, iyi arkadaşlarınız varsa onlara daha çok zaman ayırabiliyorsunuz.

19 yıldır hiç sevgilim olmadı, Anadolu Lisesinde okudum sınıfımda kız olmadı, son sene özele geçtim sınıfımda kız olmadı. Gece ara sıra aklıma geliyor moralim bozuluyor fakat artık kabullendiğim için durumu sıkıntı olmaktan çıktı benim için. Geçen sene mesela bu durum sürekli beni rahatsız ediyordu ama yapacak bir şey yok.

Yaşa bağlı ama ben yaşınızı 15 16 diye alacağım ve çok normal bir şey senin fikirlerinle uyuşmaya senlik biri değildir yani olabilir böyle şeyler zaten böyle bir şey dediğinize göre genel anlamda dış görünüşden ziyade kişiliğe önem veriyorsunuz ve bence en iyisini yapıyorsunuz zaten sizi seven birisi çıkar. Ama 17'den büyükseniz bence büyük eksiklik.

Geri
Yukarı