Aslında hiç ulaşamayacağınız bir insanın platoniği olmak

Olur öyle şeyler, ben de birazcık Gaye Su Akyol'a yanığım. İmkansız aşk algoritmasına göre hareket edersek bu kara sevdalardan kurtulabiliriz. Hadi senin kızın yine bir albenisi var. Kızıl saçlı falan. Benimki bildiğin burnu kalkık, ''pisipisikopat'', enterasan bir insan. Neyse şarkısını paylaşayım bari. Benden selam söyleyin bütün aşklarıma. 🥳🥳🥳

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hahahahah, sesi kendinden güzeldir. Rock müzik seviyorsan dinlemeni kesinlikle tavsiye ederim.

Instagram hesabını takip ediyorum, kendisi sevecen, cana yakın, egosu olmayan bir sanatçı. Sık sık ev halini, makyajsız halini vs. hikaye olarak paylaşır. Yani olay sadece dış görünüş değil, kişilik, karakter, görünüş, ses.

Yaş kemale erdikten sonra mı çıkacak acaba, merak etmiyor değilim doğrusu :)

Kendi adıma konuşayım, yaş kemale erdikten sonra halen o eski kadını unutamıyorsun. 40 yaşındayım ve halen 25 yaşında aşık olduğum kadın kalbimde ve beynimde.

Hadi senin kızın yine bir albenisi var. Kızıl saçlı falan. Benimki bildiğin burnu kalkık, ''pisipisikopat'', enterasan bir insan.

Gece gece güzel kahkaha attım :D
Kendi adıma konuşayım, yaş kemale erdikten sonra halen o eski kadını unutamıyorsun. 40 yaşındayım ve halen 25 yaşında aşık olduğum kadın kalbimde ve beynimde.
Daha yolun başında sayılırım. 23'ümün ilk çeyreğini yeni bitirdim. Yolumuz uzun, bakalım hayat neler gösterecek.

Durun tahmin edeyim en sevdiğiniz rapper Stabil mi?

Charlize Theron benim platonik olduğum kişidir. Kadının oyunculuğu ve doğallığı beni bitiriyor.
Zor olmadı mı hocam? :D Stabil'i de severim ama geri tarafta baya sevdiğim adam var. PMC ekibi, Ottonom Piyade, Batarya Company vb. sayamıyorum...

Geri
Yukarı