Aslında hiç ulaşamayacağınız bir insanın platoniği olmak

Bulursanız PM atın.
Buldum. Çökmüş bir ilişkiden sonra kendimi toparlamaya çalışırken kaldığım yalnızlıkla, hiçbir ilişki ve kadın istemezken hem de. Hayat işte, istemediğin zaman çıkarıyor karşına, konuştuklarını tek tek yediriyor sana.

Yaşın kaç bilmiyorum ama zaman her şeyin ilacı.

Buldum. Çökmüş bir ilişkiden sonra kendimi toparlamaya çalışırken kaldığım yalnızlıkla, hiçbir ilişki ve kadın istemezken hem de. Hayat işte, istemediğin zaman çıkarıyor karşına, konuştuklarını tek tek yediriyor sana.
Zora Cock takıntım ve şakalar bir yana dursun, aynı senaryoyu yaşamayı o kadar uzun zamandır bekliyorum ki. Çocuk halinde kız arkadaşını ellerinle toprağa verdikten sonra afallıyor insan :)

Zora Cock takıntım ve şakalar bir yana dursun, aynı senaryoyu yaşamayı o kadar uzun zamandır bekliyorum ki. Çocuk halinde kız arkadaşını ellerinle toprağa verdikten sonra afallıyor insan :)
Umarım doğru insanla mutlu olursun dostum. Bazen insanın kaybettikleri kırılmış bardak parçaları gibidir. Parçalar tamdır ama asla birleştiremezsin, eskisi gibi olmaz asla...
Daha önünde çooook yaşanılacak şeyler var. Ben de 45 falan değilim, bakma böyle konuştuğuma ama güven bana.

Hayırlısı diyorum başka da bir şey demiyorum.
Sizin gibi anlayışlı insanlarla konuşmak gerçekten iyi geliyor. 13 yaşından beri şu forumdayım aradığım her türlü yardımı bulabildiğim tek yer herhalde burası. İyi ki varsınız.

Ben de dün gece rüyamda lisedeki bir arkadaşımı gördüm. Ne zaman rüyama girse ya evleniyoruz ya da sevgili oluyoruz. Ben de ona platonik bir şekilde bağlıyım. İşin kötü tarafı sanırım o beni lisede seviyordu ve ben ona yüz vermemiştim. S.lak ben ne olacak? Bu arada daha 22 yaşındasın. Daha çok gençsin. Yaş kemale erince gibi kelimeler kullanman doğru değil bence. :)

Ben de dün gece rüyamda lisedeki bir arkadaşımı gördüm. Ne zaman rüyama girse ya evleniyoruz ya da sevgili oluyoruz. Ben de ona platonik bir şekilde bağlıyım. İşin kötü tarafı sanırım o beni lisede seviyordu ve ben ona yüz vermemiştim. S.lak ben ne olacak? Bu arada daha 22 yaşındasın. Daha çok gençsin. Yaş kemale erince gibi kelimeler kullanman doğru değil bence. :)
Yaş olarak evet daha gencim, ufak bir düzeltme 22 değil 23'ün ilk çeyreği, yani 24'den günlüyüm. Son olarak ise "yaş kemale erince" cümlesini kullanmamdaki sebep ruhen artık bitkin ve yaşlı hissediyor olmam. Bilemiyorum, belki de hayat fazla acımasız davranmıştır :)

Yeni konular

Geri
Yukarı