Asosyallik

Dostum galiba ben zirve de bir asosyalim benim ne Facebook'um var ne İnstagram ne de Twitter'ım var. Bir tek steam ile Technopat Sosyal kullanıyorum. Acaba ben hastalık derecesinde bir asosyal miyim ya :D
Steam ugurhancavus ekle.

Ne yalan söyleyeyim body building asosyal yapıyor.
2011 yazda 2 ay altyapım vardı.
Senenin son 4 ayı ara verdim.
2012 1 ocakta cenaze olunca tekrar başladım ama bu sefer müptelası bir şekilde.
1 ocakta hem okulu bıraktım hemde body building bağımlısı oldum.
Artık çok geç 4 yılım dolmasına 1 ay var.
Tek iyi tarafı 4 yılda 13 cm kollarım büyüdü.

Tipik 12-18 yaş sendromu ve tek ben mantıklıyım algısı.
Zamanla öğreneceksiniz gençler dünya sizin etrafınızda dönmüyor maalesef. Yorumumu kötü olarak algılamayın nasiyat olsun size. Zaten bir süre sonra böyle anlamsız düşüncelerinizde olmayacak merak etmeyin kolay gelsin :)
Bu ülkenin zekası geri insanları ile konuşmam zannedersem sosyal bir insan olsam bile başka bir ülkede olur bu.

Asosyal de olsak, yalnız olmadığımızı bilmek hepimize mutluluk veriyor sanırım :) Ayrıca şu kendini her konuda - yanılsa bile - kendini haklı sanan narsist, insanlardan da gına geldi. Bunların sonu gelecek mi acaba... Asosyallik için çok neden var.

Asosyal de olsak, yalnız olmadığımızı bilmek hepimize mutluluk veriyor sanırım :) Ayrıca şu kendini her konuda - yanılsa bile - kendini haklı sanan narsist, insanlardan da gına geldi. Bunların sonu gelecek mi acaba... Asosyallik için çok neden var.
Haklısınız, hele de bu ülkede...

Steam ugurhancavus ekle.

Ne yalan söyleyeyim body building asosyal yapıyor.
2011 yazda 2 ay altyapım vardı.
Senenin son 4 ayı ara verdim.
2012 1 ocakta cenaze olunca tekrar başladım ama bu sefer müptelası bir şekilde.
1 ocakta hem okulu bıraktım hemde body building bağımlısı oldum.
Artık çok geç 4 yılım dolmasına 1 ay var.
Tek iyi tarafı 4 yılda 13 cm kollarım büyüdü.

Dostum öyle bir vücudun varsa bence senin asosyal olman imkansız. Dışarı çıktığın zaman hiç bakmıyorlar mı sana kızlar ? Vallahi benim öyle vücudum olsa kızlar yapışır bana :D

Bir psikolog olarak durumu şöyle izah edebilirim;

Kişinin yaşadığı duruma teşhis konabilmesi için ilk öncelik kişinin yaşam kalitesini etkiliyor olmasıdır. Açıklık getirmek gerekirse; kişi eğer bu durumdan rahatsız, öz bakımını yerine getiremiyor ya da çevresindekilere zarar veriyorsa bu durum artık teşhis konulması gereken bir durumdur.

Asosyallik yoruma çok açık bir durum. Sonuçta şizofreni gibi değil. Şizofreniye sahip insanların durumlarının normal olmadığı aşikardır fakat asosyallik için hiç kimse aynısını söyleyemez.

Dediğin gibi şu anda iş yerimde bile adam akıllı odamdan çıktığım yok. 3-5 insan dışında muhabbet kuracağım insan yok. Herkes ya siyaset ya futbol konuşuyor.

Rahatsız mıyım konuşacak insan bulamamaktan? Hayır kesinlikle değilim. O yüzden bir insana "asosyal" damgası vurmak kötü olmayabilir.

Haklısınız, hele de bu ülkede...

Dostum öyle bir vücudun varsa bence senin asosyal olman imkansız. Dışarı çıktığın zaman hiç bakmıyorlar mı sana kızlar ? Vallahi benim öyle vücudum olsa kızlar yapışır bana :D
Öyle değil.
Özgüven yoksa işe yaramaz.

13895445_1743072049275097_3037201732371870308_n.jpg

13179024_1706906876224948_5497238063805385671_n.jpg
13920659_1738600726388896_2083925324843410145_n.jpg

Birkaç resim.
Şu anda kiloluyum gerçi veriyorumda.
O zamanlarda bakan yoktu yani zayıflayınca birşey değişmiyor kas yapınca da.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı