Asrock A320M-HDVR4 anakarta Freezer X124 takılır mı?

BalikŞuşişi

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi Asrock A320M-HDVR4 anakartıma Dark Freezer X124 takılır mı? Yani sorun çıkarır mı boyutu? Kasaya sığıyor onda sıkıntı yok. Yardımlar için teşekkürler.

Anakartınız AM4 platformu için üretilmiş, soğutucununda AM4 desteği olduğu için sorunsuz takılacaktır ama RAM slotlarını kapatabilir, ilk olarak RAM montajı yapın, sonrasında soğutucuyu takınız. RAM'ler nedir?

Son düzenleme:
Umarım bu fiyattan almıyordur, bu fiyata ışıksız ama fanı ve çıkan macunu daha iyi olan Artic 34 eSports alınabilir.
250₺ yazıyor ancak Teknobiyotik.com kargo bedeli de ödetiyor. MSI Core Frozr L ile adamlar kapıştırma videosu çekmiş, bu Çin malına 250₺ vermezdim.

Soket olarak sıkıntı yaşamazsınız ancak RAM'lere değme yapabilir.
RAM marka modeli nedir?

Anakartınız AM4 platformu için üretilmiş, soğutucununda AM4 desteği olduğu için sorunsuz takılacaktır ama RAM slotlarını kapatabilir, ilk olarak RAM montajı yapın, sonrasında soğutucuyu takınız. RAM'ler nedir?
Yakın zamanda RAM değiştirip 2 tane Adata DDR4 8GB 3200MHz SINGLE XPG GAMMIX D10 alacağım.
Umarım bu fiyattan almıyordur, bu fiyata ışıksız ama fanı ve çıkan macunu daha iyi olan Artic 34 eSports alınabilir.
Fiyattan dolayı almıyorum bu daha iyiyse bunu alabilirim sıkıntı değil.
250₺ yazıyor ancak Teknobiyotik.com kargo bedeli de ödetiyor. MSI Core Frozr L ile adamlar kapıştırma videosu çekmiş, bu Çin malına 250₺ vermezdim.
Peki o zaman MSI Core Frozr L mi yoksa Artic 34 eSports mu? Buradan da alacağım fanı değiştireyim bari 😅

RAM Low yani düşük profil olarak geçiyor sıkıntı olmayacaktır.
Bu çift fanlı modeli, tek fan içeren model stoklarda kalmamış.
Peki çift fanlı versiyonu sığar mı anakarta veya boyut farkı var mı x124 ile ?

Sığacağını düşünüyorum.
images (1).jpeg

Soğutucu yüksekliği 157MM ona dikkat edin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı