ASRock B650 nasıldır?

Daha fazla  
Merhaba, yurt dışından bir arkadaşım bana AsRock B650 LiveMixer anakartı aldı. 230 dolardan 150 dolara düşmüş yılbaşı indirimiyle. Kart hakkında bilgisi olan var mı farklı bir şey tercih etmeli miydim? Hala iade edebilme şansım var.

Son düzenleme:
Hangi modeli olduğu da önemli tabii ama Asrock bilhassa anakart konusunda iyi markadır, yurt dışında özellikle Taichi serileri en üst modellerden kabul edilir. Fiyatı uygun bulduysam Asus, MSI yerine kafam rahat şekilde tercih edebilirim.

Asrock B650 Pro RS ise çiçek gibi anakart, benim beğendiğim bir modeldir.

Muhtemelen model bu.

Hangi modeli olduğu da önemli tabii ama Asrock bilhassa anakart konusunda iyi markadır, yurt dışında özellikle Taichi serileri en üst modellerden kabul edilir. Fiyatı uygun bulduysam Asus, MSI yerine kafam rahat şekilde tercih edebilirim.
Asrock B650 Pro RS ise çiçek gibi anakart, benim beğendiğim bir modeldir.

Muhtemelen model bu.

Anakart modelini başlığa yazmıştım fakat sanırım moderatör düzenlemiş. Aldığım model AsRock B650 LiveMixer

ASRock B650 Pro RS ise çiçek gibi anakart, benim beğendiğim bir modeldir.

Muhtemelen model bu.

Evet hocam model O, livemixeri aldım. Pro RS alacaktım aynı fiyata indirime girince livemixeri tercih ettim, umarım hata yapmamışımdır.

Evet hocam model O, livemixeri aldım. Pro RS alacaktım aynı fiyata indirime girince livemixeri tercih ettim, umarım hata yapmamışımdır.

LiveMixer modeli hakkında bilgim yok maalesef ama PRO RS gerçekten güzel anakarttır. Tahminimce bu da iyidir.

Son düzenleme:
Anakart modelini başlığa yazmıştım fakat sanırım moderatör düzenlemiş. Aldığım model AsRock B650 LiveMixer
Hocam ben de begendim bu karti. Fiyati da su anda iyi gorunuyor alinir mi dersiniz? Wifi modulu yok galiba ama ben zaten hep ethernet ile kullanacagim. Turkiyedeki muadil anakartlar genelde 8-9 bin TL civari

Hocam ben de begendim bu karti. Fiyati da su anda iyi gorunuyor alınır mı? Dersiniz? Wi-Fi modulu yok galiba ama ben zaten hep Ethernet ile kullanacagim. Türkiye'deki muadil anakartlar genelde 8-9 bin TL civari

Bende beğendim gerek tasarım gerek içerik dolu dolu. OC Kapasitesi çok yüksek bir kart. 149 dolardan aldırdım arkadaşa ben 17 Ocakta gelecek inşallah. Sadece RAM seçemedim henüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı