Assassin's Creed hangileri oynanmalı?

Onu az çok tahmin edebiliyorum ama season Pass "Online" olmayan bir oyunda ilk defa gördüm o da garibime gitti. Bir de DLC'ler gerçekten değiyor mu + miktar fiyatlara?

Hocam onu şöyle söyleyeyim aldığınız oyundan oyuna tabii ki farklılıklar söz konusu fakat değecek oyun var değecek oyun var tabirini kullancağım internette ki incelemeler ve sizin oyuna bakış açınızı önemlidir. İlk inceleme yapın oyun hakkında oynanış olsun, grafik olsun eğer konusu da dikkat çektiyse alıp oynayabilirsiniz kısaca özetlemem gerekirse hocam.

Hocam onu şöyle söyleyeyim aldığınız oyundan oyuna tabii ki farklılıklar söz konusu fakat değecek oyun var değecek oyun var tabirini kullancağım internette ki incelemeler ve sizin oyuna bakış açınızı önemlidir. İlk inceleme yapın oyun hakkında oynanış olsun, grafik olsun eğer konusu da dikkat çektiyse alıp oynayabilirsiniz kısaca özetlemem gerekirse hocam.
Teşekkür ederim vaktin için. Alacağım da bakalım muhtemelen Steam indirimlerini bekleyecem 4 gün sonrası için.

Origins ilk RPG deneyimi Ubisoft'un. Odyssey ise daha ağır bir RPG, 42 tonluk tır gibi bunu bütün DLC'ler e sahip olunca öğrenirsin.

Spoiler olarak işaretlediğim yerleri okumak zorunda değilsiniz fakat hemen oyun başında olan bir sinematik + küçük bir oynanıştan bahsettim.

@Genzonzi Gece foruma giremediğim için konuya cevap veremedim. DLC'siz Odyssey tam bitmiş gibi olmuyor. İlaveten DLC'lerin getirdiği yeni hikayeler gerçekten güzel. Oyunun başındaki belgesel tarzındaki Pers-Sparta savaşının boşuna konulmadığını
DLC'lerden biriyle anlıyorsunuz.

Sadece ilk veya 2. AC oynamış biri olarak bu kültüre katılmak istiyorum. İlk etapta tabii para bayılmak istemiyorum. Hangilerini oynamalıyım baştan? Geldiğimiz müthiş grafik seviyesinde, gözüme kötü görünmeyecek. Odyssey 67 TL, Valhalla 134 TL, Origins 54 TL, Syndicate 45 TL. Ve dahası var. Ubisoft'un Black Friday indirimleri içinde. Hangilerini oynamalıyım? Aksiyon seven biriyim, sürekli ara sahne izlemeyi sevmeyen :) şimdiden vakit ayırıp, cevap veren herkese teşekkür ederim. Not olarak Syndicate çok övülüyordu yanlış hatırlamıyorsam o yüzden 45 TL çok cazip geldi başlangıç için.
Oradakilerden bir Valhalla oynamadım gerisini oynadım. Sydicate Evie ile baya hoş ama Odyssey oynadıktan sonra hantal olduğunun farkına vardım. Origins iyi ama bitse de silsem kafasıyla oynadım. Çünkü çöllerde sıkıcı ve düşmanı ben arayıp buluyordum. Valhalla kafa olarak Origin ile aynı. Yani uzun lafın kısası oradaki kral oyun Odyssey. 200 saat falan yaptım herhalde DLC ile birlikte. Atlantis DLC kesinlikle tavsiye ederim. Diğeri bir tık tırt. Yani ben olsam direk Origin, Valhalla, Odyssey öneririm. Odysseyden sonra diğerlerini oynayınca downgrade hissediyorsun.

Klasik AC kültürüne dahil olmak istersen Unity'ye kadar ama Syndicate'te olabilir de RPG'ye dönüş başlıyor o zaman da. Ezio üçlemesi, AC3, AC4, AC Unity, Syndicate bitirebilirsin.

Hocam bu DLC'lerin olayı nedir? Mesela season Pass ne oluyor? Bana ne katacak. Deluxe Edition almak yerine neden onu alayım?

İki DLC'de 27.50 TL.
Oyunu aldığınız Ubisoft hesabı ile bu siteden alışveriş yapacaksınız. DLC'ler geliyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı