Assassin's Creed oyunları nasıldır?

Odyssey'i aşırı sevmiştim ben. Eski AC oyunlarını oynamadım. Böylece Odyssey'den aldığım tat daha da tavana vurdu. Zaten bence başyapıt bir oyun pişman etmez.

Batman serisini de oynadım. Onun da bir başyapıt olduğunu düşünüyorum. Yalnız son oyunda neden bilmiyorum oynanış zor geldi. Yine de bitirdim. Çizgi roman temelli şeyler seviyorsan ilk başta bunu almalısın çok iyidir.

Hocam zamanında cüzdan kodu aldığım için Epic'den alamayacağım sanırım. Tavsiyen için teşekkür ederim ama kronolojik olarak seri oynamayı seviyorum. Witcher 3 daha önce oynayıp bitirdim.

Sanırım onu alacağım, Steam'de biraz tuzlu geliyor ikisini bir almak.

Odyssey oyununu oynaman için diğer oyunları oynamana gerek yok bir bağlantısı bulunmuyor. Assassin's Creed'in sevvdiğim diğer oyunları ise Brotherhood, Revelations ve Black Flag'dır bu 3 oyunu bayılarak oynamıştım ama Odyssey varken bunlara dönüp bakmam öyle deyim. Odyssey daha çıkmamışken oynamıştım ben. Odyssey'i şu an oynuyorum Türkçe yaması mevcut tümyan görevleri yapıyorum aşırı sağlam yan görevler var aynı Witcher mantığı.

AC: Origins'i çıkardığım zaman yerine ne ekleyebilirim? Çoğunlukla hikaye bazlı veya simülasyon oyunları oynarım. Arkadaşlarla eğlenceli olabilecek online oyunlar da olabilir.

AC: Origins'i çıkardığım zaman yerine ne ekleyebilirim? Çoğunlukla hikaye bazlı veya simülasyon oyunları oynarım. Arkadaşlarla eğlenceli olabilecek Online oyunlar da olabilir.

BioShock serisi, Dark Souls 3, Fallout 4, Dishonored serisi, Wolfenstein serisinin tamamı(öneririm son oyunlar biraz kötü de olsa oynanıyor)

Wolfenstein serisinin tamamını 1 hafta gibi bir sürede bitirdim film izler gibi akıp gidiyor oyun. Fallout 4'ü anlatmaya gerek yokkıyamet sonrası açık dünya RPG. Rica ettim.

Wolfenstein serisinin tamamını 1 hafta gibi bir sürede bitirdim film izler gibi akıp gidiyor oyun. Fallout 4'ü anlatmaya gerek yokkıyamet sonrası açık dünya RPG. Rica ettim.
Fallout 4 için önceki oyunlara bakmak lazım mı bağlantı açısından?
Batman ve AC iyidir ama Halo berbat.
Ne açıdan hocam? Oynanış mı hikaye mi?

Yok her biri ayrı bir konu birbiriyle alakası yok. Grafik takıntık yok ise Fallout New Vegas öneririm grafik takıntın var ise Fallout 4 oynayarak seriye başlayabilirsin.

Eski konuma bakin hocam eskiden FPS kulturunu konsola getirdi ama su an berbat.

Yeni konular

Geri
Yukarı