Assassin's Creed oyunları nasıldır?

Bazılarından vazgeçmem gerekecek, elimde bedavaya aldığım Game Pass'im var ama Xbox'un dosya uygulamasından nefret ediyorum herhangi bir yama kuracağımda bin tane sorun yaratıyor. Ondan mı oynasam Game Pass'e dahil olan bazı oyunları sizce?

Vallahi hikayeyi anlamaz isen Wolfenstein oynamanın anlamı yok Türkçe yama yapabileceğin bir yer öneririm. İngilizcen yeterli değil ise. Ben yamasız oynadım öyle ağır bir İngilizce istemiyor ama anlamak lazım işte kuru kuru nazi öldürürsen zevk almazsın. Atmosfere giremezsin. Alabildiğini şimdi al alamadığını yaz indirimlerinde alırsın.

Vallahi hikayeyi anlamaz isen Wolfenstein oynamanın anlamı yok Türkçe yama yapabileceğin bir yer öneririm. İngilizcen yeterli değil ise. Ben yamasız oynadım öyle ağır bir İngilizce istemiyor ama anlamak lazım işte kuru kuru nazi öldürürsen zevk almazsın. Atmosfere giremezsin. Alabildiğini şimdi al alamadığını yaz indirimlerinde alırsın.
Yakuza 0 almayı düşünüyordum sanırım onu çıkaracağım, Game Pass'ten olduğu kadar oynarım.
1640348899597.png

Sepetin son hali bu, herkese teşekkürler.

Halo hariç (oynamadığım için) diğerleri güzeldir. AC serisinde de hikayeyi iyi kavrarsanız seri sizin için cezbedici ve tatmin edici olacaktır. (Origins'in biraz mekaniklerinden ve bazı ufak detaylardan ötürü sıkılabilirsiniz.) Onun yanı sıra özellikle Odyssey için muhakkak DLC'leri alın. (Origins ile başlayan seri için biraz tarih ve mitoloji bilmekte fayda var.) Metro oyunu beni başta biraz sıkmıştı ama ben daha çok hikayedeki unsurlardan sıkılmıştım (bireysel yani) genel olarak güzeldir. (Son oyunu oynamadım) Batman serisi de güzeldir. Özellikle Batman seviyorsanız fakat Arkham Knight öncesi teknik (grafik ve mekanikler) açısından biraz yavan gelebilir.
Not: AC 3'ü almadıysanız almayın zira Odyssey veya Valhalla'yı (Origins'de de mevcut muydu? Bilmiyorum.) paket olarak alınca remake olarak hediye geliyor.

Halo hariç (oynamadığım için) diğerleri güzeldir. AC serisinde de hikayeyi iyi kavrarsanız seri sizin için cezbedici ve tatmin edici olacaktır. (Origins'in biraz mekaniklerinden ve bazı ufak detaylardan ötürü sıkılabilirsiniz.) Onun yanı sıra özellikle Odyssey için muhakkak DLC'leri alın. (Origins ile başlayan seri için biraz tarih ve mitoloji bilmekte fayda var.) Metro oyunu beni başta biraz sıkmıştı ama ben daha çok hikayedeki unsurlardan sıkılmıştım (bireysel yani) genel olarak güzeldir. (Son oyunu oynamadım) Batman serisi de güzeldir. Özellikle Batman seviyorsanız fakat Arkham Knight öncesi teknik (grafik ve mekanikler) açısından biraz yavan gelebilir.
Not: AC 3'ü almadıysanız almayın zira Odyssey veya Valhalla'yı (Origins'de de mevcut muydu? Bilmiyorum.) paket olarak alınca remake olarak hediye geliyor.
Yorumunuz için teşekkürler, AC3 Remake Steam'den alınca geliyor mu?

Merhabalar herkese, öncelikle konunun başlığı bu değil. Moderatör düzenlediği için olay sadece AC oyunlarına döndü. Ben Steam'den bu oyunları almak istiyorum:
  • Assassin's Creed Odyssey
  • Assassin's Creed Origins
  • Metro Saga Bundle( Metro 2033 Redux, Metro: Last Light Redux, Metro Exodus Season Pass, Metro Exodus ürünlerini içeriyor.)
  • Batman: Arkham Collection( Batman: Arkham Knight, Batman: Arkham City ve Batman: Arkham Asylum ürünlerini içeriyor.)
  • Halo: The Master Chief Collection( Halo: Reach, Halo: Combat Evolved Anniversary, Halo 2: Anniversary, Halo 3, Halo 3: ODST ve Halo 4 ürünlerini içeriyor)
Assassin's Creed 2 oynadım, şu an Brotherhood oynuyorum ve kronolojik olarak devam etmek istediğimden ileride oynamak adına Odyssey ve Origins oyunlarını almak istedim. Diğer oyunların hiçbirini oynamadım. Nasıl sizce? Yorum ve tavsiyelerinizi bekliyorum.

Assassin's Creed serisi muhteşemdir. Seriyi art arda oynayarak Odyssey hariç bitirdim. Origins ve Odyssey'i almanı şiddetle öneririm. Diğer bahsettiğin oyunlardan sadece Batman'i almıştım. Diğer oyunlardan Metro Epic kütüphanem de var ve hiç oynamadım, bu oyunları oynayan arkadaşlar size daha iyi bilgi verebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı