Assassin's Creed Serisi Oyunları

Hikayeyi anlamak istiyorsan ilk oyundan başla sırasıyla devam et yukarıda yazmış arkadaş. Son 3 oyun hariç hepsini oynadım ve bitirdim benim gözümde serinin en iyi oyunu Brotherhood, 2, Revelations ve Black Flag'dır.

Bu konuyu başlattığımdan bu yana çok zaman geçti yeni ekran kartı falan aldım malum artık oyunlar eskide kasıyordu. Lafı dolandırmayayım Black Flag ücretsiz veriliyordu aldım gamepad ile oynuyorum çok zevkli. Hepinize tavsiyesinden ötürü teşekkür ederim. Ha Black Flag'ide öneririm.

01- Assassin's Creed
- Bloodlines (PSP)
- Altair Chronicles (Mobil)
02- Assassin's Creed - 2
- Discovery (PSP)
- İdentity (Mobil)
03- Assassin's Creed - Brotherhood
04- Assassin's Creed - Revelations
05- Assassin's Creed - 3
- Liberation (PSP) *daha sonra konsol ve pc için çıktı.
06- Assassin's Creed - 4 Black Flag
- Freedom Cry (*alt oyundur ama bağımsız oynanabilir.)
- Pirates (Mobil)
07- Assassin's Creed - Unity
08- Assassin's Creed - Rogue
- Assassin's Creed - Chronicles (Rus - Çin - Hindistan) *2 boyutlu oyunlar
09- Assassin's Creed - Syndicate
10- Assassin's Creed - Origins

Şuan Origins oynuyorum bu adamlar işini biliyor.

Son düzenleme:
Serinin en iyi oyunu Assassin's Creed 2, hikaye olarak. Black Flag eğlenceli diyebilirim. Fakat benim favorim Assassin's Creed 3 ana karakteri Connor, çünkü kişisel bir intikam yerine özgürlük için savaşıyor. Bu arada Revelation's u oynamazsan birşey kaybetmezsin, şahsi düşüncem. (Ana senaryo için söylüyorum.) Fakat oyunun ruhu üçüncü oyunda son buldu bana göre, devamında ana senaryoya dair bir şey göremedik. Not Origins oynamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı