Assassin's Creed Serisi Oyunları

Assasin's Creed oynamak istiyorum ama oyunun seri olarak hangi oyunları var, yani 2 > 3 > Revelations gibi?
  • Assassin's Creed
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed: Brotherhood
  • Assassin's Creed: Revelations
  • Assassin's Creed III
  • Assassin's Creed IV: Black Flag
  • Assassin's Creed: Unity
  • Assassin's Creed: Rogue
  • Assassin's Creed: Syndicate
Seriyi yukarıdan aşağıya doğru oynayabilirsin bu arada çok iyi bir oyun serisidir.

1 yeni oyun daha geldi; Origins. Kartal görüşü değişti. Kartalı sen kontrol ediyorsun, dövüş zorlaştı. Oyun mısırda piramitlerde geçiyor, tam bilmiyorum konuyu ama yeni bir karakteri oynuyoruz. Yeni eşyalar falan geldi. Oyun 60 euro, yaklaşık 240 TL falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Unity, Assassins Creed evrenini değiştirecek yeni oyun olarak bekleniyordu fakat az kalsın serinin sonu oluyordu resmen. Ama yok ille de Assassin diyorsan serideki bu oyunu öneririm:

-Assassins Creed 2
-Assassins Creed 4: Black Flag

Bence En iyileri sırasıyla AC-2> AC-B> AC-R> AC 4>AC-Rogue> AC- Unity (Grafik sorunu olmasa o da müthiş.)

• Assassin's Creed
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed III
Seriyi yukarıdan aşağıya doğru oynayabilirsin bu arada çok iyi bir oyun serisidir.

İlk oyundan itibaren başlarsan oyunu bitirince iyi ki de oynamışım diyeceksin.
AC2,4 ve Syn dışındakiler parasını hakketmiyor ve kötü bence ha nedenini soracak olursan youtubeye Dost Kayaoğlu aratırsan adam çok güzel açıklıyor.

1 yeni oyun daha geldi; Origins. Kartal görüşü değişti. Kartalı sen kontrol ediyorsun, dövüş zorlaştı. Oyun mısırda piramitlerde geçiyor, tam bilmiyorum konuyu ama yeni bir karakteri oynuyoruz. Yeni eşyalar falan geldi. Oyun 60 euro, yaklaşık 240 TL falan.
Daha çıkmadı o fiyat ön sipariş fiyatı ve zaten neredeyse her oyunda yeni karakterle oynuyoruz.

AC2,4 ve Syn dışındakiler parasını hakketmiyor ve kötü bence ha nedenini soracak olursan youtubeye Dost Kayaoğlu aratırsan adam çok güzel açıklıyor.

Daha çıkmadı o fiyat ön sipariş fiyatı. Ve zaten neredeyse her oyunda yeni karakterle oynuyoruz.
ac 2 ve 4 için bir şey diyemeyeceğim gerçekten güzel oyunlar fakat ac syndicate bitirmiş birisi olarak söyleyebilirim ki ac unity deki kontrollerde olduğu gibi ac syndicate oyunundaki kontrollerde de hassaslık olmadığı gibi oyunun dövüş dinamikleri çok yapmacık. :(

ac 2 ve 4 için bir şey diyemeyeceğim gerçekten güzel oyunlar fakat ac syndicate bitirmiş birisi olarak söyleyebilirim ki ac unity deki kontrollerde olduğu gibi ac syndicate oyunundaki kontrollerde de hassaslık olmadığı gibi oyunun dövüş dinamikleri çok yapmacık. :(
Haklısınız yapmacık ama Unity deki o yavaş, iğrenç dövüşten sonra hızlı dövüş mekanikleri ilaç gibi geldi ve ilk defa kombo sayacı gördüm AC'de.:ROFL:

• Assassin's Creed
  • Assassin's Creed II
  • Assassin's Creed III
teşekkürler hocam bir türlü seriyi çözememiştim (y)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı