Assassin's Creed Serisi Enleri

Gordrhain

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Palyaço
•En iyi hikaye sahip olan: Assassin's Creed 2.

•En iyi grafikli olan: Assassin's Creed Unity ve Valhalla

•En iyi müziklere sahip olan: Assassin's Creed 4.(Gemide korsanların eşlik ettiği müzikler harikaydı)
Assassin's Creed 2 (Ezio Family, dinlediğimde içimde "Assassin's" duygularını uyandıran müzikti 🙂)

•Dövüş mekaniği en iyi olan: Assassin's Creed Unity (Kan efektleri, Dövüş zorluğu, tek blokla 500 kişi kesme mantığının kalkması)

•Tırmanma mekaniği en zevkli olan: Assassin's Creed Unity (Paso parkur yapmak için oyuna girdiğimi bile hatırlıyorum)

•En iyi gemi sürme mekaniklerine sahip olan: Assassin's Creed 4 (Assassin's Creed Rogue'da hemen hemen aynıydı)

•En geniş haritalı olan: Assassin's Creed Odyssey. (AMA SADECE GENİŞLİKLE KALIYOR, BOMBOŞ DENEBİLİR)

•En iyi açık dünya: Assassin's Creed Valhalla, Assassin's Creed Syndicate

•En iyi villiana sahip olan: Assassin's Creed Brotherhood

•Dönemini en iyi yansıtan: Assassin's Creed Unity, Assassin's Creed Syndicate, Assassin's Creed Revelations

•Oynaması en zevkli olan: Assassin's Creed Unity

•En duygusal sona sahip olan: Assassin's Creed 2, Assassin's Creed Revelations

•En iyi ana karaktere sahip olan: Assassin's Creed 2 (Bir daha asla Ezio gibi bir karakter gelmedi, gelmeyecekte)

•Suikastçılığı en iyi yansıtan: Assassin's Creed Brotherhood

•En uzun olan: Assassin's Creed Odyssey (Ama sıkıcı) ve Assassin's Creed Valhalla (Hala bitirmeye çalıştığım oyun)

•Karakteri en çok geliştirebildiğiniz ( yetenek, silah vb): Assassin's Creed Odyssey.

•En kötü Assassin's Creed oyunu: Assassin's Creed 1

•En iyi Assassin's Creed oyunu: Assassin's Creed Valhalla

•En sevdiğim ve yeri ayrı olan Assassin's Creed oyunu: Ezio Üçlemesi + Valhalla

•İlk gördüğümde sevindiğim Assassin's Creed Oyunu: Assassin's Creed Origins

Bunlar benim kişisel görüşümdür. Bu liste size ne kadar hitap etti/ediyor merak ediyorum 🙂

En kötü oyun neye göre kötü. Çıktığı döneme göre mi kötü? Yeni PC alacağım baştan oynamaya değer mi?
Eğer hiç ac oynamamışsan tavsiyem 1i oynamadan direkt 2den başlaman çünkü, 5 yangörev - 1 ana görev şeklinde ilerleyen bir durumu var Ac1'in. Ama dayanırım diyorsanız düşünmeden oynayın derim

Katıldıklarım : Ezio konusunda, A.C 4'ün gemi mekanikleri konusunda, Odyssey'deki karakter gelişimi konusunda katılıyorum.

Katılmadıklarım : Unity konusunda o kadar iyimser değilim, Odyssey'i biraz dışlamışsın bana göre serinin halâ en iyisi (Valhalla'yı henüz oynamadım) ve bana göre serinin en kötü oyunu Revelations.

Unity berbat optimizasyonu karşılaştığım hatalar yüzünden pek sevemedim açıkçası. Syndicate daha güzeldi. Ezio üçlemesi efsaneydi hikaye olarak. Bir de Unity'deki Arno'nun babasının intikamını almaması üzdü. AC 1 bir deneme oyunu olduğu için bir şey diyemeyiz normaldir. BF de çok saçmaydı hikayesi. Edward bence asla bir suikastçi olamadı. Rogue da bize sadece tapınakçı gözünden bakmamıza olanak verdi. Daha Origins ve Odysey oynamadım ve sınav yılım geliyor biraz zor oynarım.

Geri
Yukarı