Assassin's Creed Serisi Enleri

Origins'i sadece ben mi sevemedim?
Hikaye olarak başlarda umut verici olup 1-2 saat geçirince sönük kalmış.
Mekanik olarak oyunu değiştirelim ama adı AC kalsın diye çabalamışlar suikast rpg tarzı oyun yapmaya çalışıp çuvallamışlar.
Hidden Blade tek atmıyordu :D
Grafikleri dönemine göre iyi değildi Unity daha iyiydi optimizasyon olarak kötüydü.
Yan karakterlerin hiçbir amacı ve derinliği yok gibiydi sadece cutscreen'de gözükmek için varlar gibiydi.
İlk Assassin'in hikayesini daha iyi anlatabilirlerdi.
Son 3 oyunda ve ilerleyen oyunlarda AC temasından çıkıp AC adında kalıyorlar bu seri için bence kötü.
Değişiklik yapacaksanız God Of War 3 ve 2018 model God Of War gibi değiştirin ki oyun gerçekten iyi olsun ve eski serileri özlemeyelim.
Her yıl AC oyunu çıkması da saçma olay resmen her yıl FIFA çıkmasına dönüyor.
Sadece senaryoyu değiştirip yeni map ekleyip önceki oyunu cilalayıp satıyorlar.
Bunun yerine AC 1 - Ezio Collection Remake filan yapsalar daha iyi olabilir.

Origins'i sadece ben mi sevemedim?
Hikaye olarak başlarda umut verici olup 1-2 saat geçirince sönük kalmış.
Mekanik olarak oyunu değiştirelim ama adı AC kalsın diye çabalamışlar suikast rpg tarzı oyun yapmaya çalışıp çuvallamışlar.
Hidden Blade tek atmıyordu :D
Grafikleri dönemine göre iyi değildi Unity daha iyiydi optimizasyon olarak kötüydü.
Yan karakterlerin hiçbir amacı ve derinliği yok gibiydi sadece cutscreen'de gözükmek için varlar gibiydi.
İlk Assassin'in hikayesini daha iyi anlatabilirlerdi.
Son 3 oyunda ve ilerleyen oyunlarda AC temasından çıkıp AC adında kalıyorlar bu seri için bence kötü.
Değişiklik yapacaksanız God Of War 3 ve 2018 model God Of War gibi değiştirin ki oyun gerçekten iyi olsun ve eski serileri özlemeyelim.
Her yıl AC oyunu çıkması da saçma olay resmen her yıl FIFA çıkmasına dönüyor.
Sadece senaryoyu değiştirip yeni map ekleyip önceki oyunu cilalayıp satıyorlar.
Bunun yerine AC 1 - Ezio Collection Remake filan yapsalar daha iyi olabilir.
Ac2 remake yapsalar iyi olur.

Lütfen kızmayın kişisel görüşüm ama AC Odyssey bence bir AC oyunu değil. Eskiden oynadığımız AC oyunları bunlar değil. Valhalla, Origins ve Odyssey AC oyunu değiller.
En sevdiğim AC oyunu Unity ve Black Flag derim ben.
Odyssey hiç sevmiyorum. Origins ve Valhalla adamdır.

Lütfen kızmayın kişisel görüşüm ama AC Odyssey bence bir AC oyunu değil. Eskiden oynadığımız AC oyunları bunlar değil. Valhalla, Origins ve Odyssey AC oyunu değiller.
En sevdiğim AC oyunu Unity ve Black Flag derim ben.
Odyssey hiç sevmiyorum. Origins ve Valhalla adamdır.
Bencede değil ama Ac Odyssey i niye sevmiyorsun ki?
Harika bir Witcher 3 çakması 😂 🤣

Yeni konular

Geri
Yukarı