Assassin's Creed Serisinden Oyun Önerisi

Assassin's Creed 3 benim için en iyisidir. Bir bakın derim. Günümüze göre grafikleri kötü gelebilir fakat kesinlikle oynamanızı öneririm.
Diğer yandan Assasin's Creed Origins güzel oyun fakat Assassin's Creed değil. Bu yüzden tavsiye etmem. Oyunun kendine özel bütün her şeyi koparmışlar.

Arkadaşlar naptınız siz ya. Bu sistemle gerçekten Syndicate ve Origins'i düşükte oynatacağını mı söylüyorsunuz. Origins'de dahil olmak üzere tüm oyunları Ultra ayarlarda çok rahat bir şekilde oynarsınız. Syndicate aynı ekran kartı ve ilk nesil i5 işlemci ile ultra ayarda oynadım minimum 45 FPS gördüm. Origins'i Ultrada 40-45 FPS'de oynarsınız. AC serisini şimdiye kadar çıkan tüm oyunları Ultrada çok rahat oynarsınız.

Arkadaşlar naptınız siz ya. Bu sistemle gerçekten Syndicate ve Origins'i düşükte oynatacağını mı söylüyorsunuz. Origins'de dahil olmak üzere tüm oyunları Ultra ayarlarda çok rahat bir şekilde oynarsınız. Syndicate aynı ekran kartı ve ilk nesil i5 işlemci ile ultra ayarda oynadım minimum 45 FPS gördüm. Origins'i Ultrada 40-45 FPS'de oynarsınız. AC serisini şimdiye kadar çıkan tüm oyunları Ultrada çok rahat oynarsınız.
Syndicate alıcam o zaman steam'dan
Syndicate alıcam o zaman steam'dan

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı