Assassin's Creed Unity İnceleme

Sizde okumasaydınız. Adam inceleme yazmış uzun uzun okurken ilk baştandamı anlamadınız da adama sitem ediyorsunuz. Bu kadar agrasif tavırlara gerek yok.

Sıkıntı etmiyorum yarın Assassin's Creed 3'e başlamayı düşünüyorum ve remastred mı yoksa normal şekildemi oynamalıyım karar veremedim siz hangisini önerirsiniz.

Sıkıntı etmiyorum yarın Assassin's Creed 3'e başlamayı düşünüyorum ve remastred mı yoksa normal şekildemi oynamalıyım karar veremedim siz hangisini önerirsiniz.

Remastered dediklerine bakmayın sarı boyayla aydınlatma yapmışlar bildiğin.Bence normal olanı tercih edin.Ve enteresan bir şekilde normal olan daha iyi gözküyor.😄
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
.

Sizde okumasaydınız. Adam inceleme yazmış uzun uzun okurken ilk baştandamı anlamadınız da adama sitem ediyorsunuz. Bu kadar agrasif tavırlara gerek yok.
Agresif tavır değildi ki. Hem tamamını okumadım göz ucuyla bakarken ortalarda öldürmekten falan bahsediyordu onu gördüm. Ben mi suçluyum spoiler uyarısı olmayan spoileri yedim diye ?

Oynadınız mı AC3?

AC2 başlamıştım ondan sonra uzun bir süre boyunca hiç oyun oynamadım oyun olmasına rağmen. O yüzden rafa kalktı. Eğer oynasaydım incelemesini de yapacaktım.

Daha önce hiç AC oyunu oynamadım. Diğer oyunlarla bağlantılı mı? Yoksa ilk oyun olarak oynamamda bir sıkıntı olmaz mı?

Evet bağlantılılar.
AC1-AC2-AC Brotherhood-AC REVO-AC3
Diye desmond Miles'ın hikayesi var, sonrasında bambaşka animus ile AC 4 ve rouge geliyor.
Unity'den önce Rouge'ı oynamanızı tavsiye ederim, ondan sonra Unity ve o zaman hikaye bağlantısı kopuyor ve devamı kafanıza göre ilerleyebilirsiniz.
İlk sıralamaya uyarsanız çok iyi olur. Diğer türlü Unity oynayacaksanız, Rouge'u görmeniz hikayeye bağlanmanız için iyi olur.

Evet bağlantılılar.
AC1-AC2-AC Brotherhood-AC REVO-AC3
Diye desmond Miles'ın hikayesi var, sonrasında bambaşka animus ile AC 4 ve rouge geliyor.
Unity'den önce Rouge'ı oynamanızı tavsiye ederim, ondan sonra Unity ve o zaman hikaye bağlantısı kopuyor ve devamı kafanıza göre ilerleyebilirsiniz.
İlk sıralamaya uyarsanız çok iyi olur. Diğer türlü Unity oynayacaksanız, Rouge'u görmeniz hikayeye bağlanmanız için iyi olur.
Hmm başka oyunları da oynamam gerekiyorsa hiç bulaşmıyım o zaman. Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı