Assassin's Creed Valhalla sistem gereksinimleri

Tam indirmeye koymuştum Just Cause 4'ü. Geri iptal edeyim o zaman. Neden beğenmediniz?
Sırf hikaye için oynanmaz, gerçek bir Just Cause 2 vakası diyebiliriz yine, tekrarlayan görevler, baskın olmayan kötü karakter vs. vs. iyi karakterlerden tek Tom Sheldon'u hatırlıyorum, ki o da 1. oyundan beri bizle, grafikleri iyi güzel fakat oyunun havası aynı GTA IV gibi, çok kasvetli. Online için oynanır ama hikaye için oynanmaz bence, 1-2 yıla Just Cause 5 çıkacağı için o da unutulacak, ama Just Cause 2 ve 3 asla!

Arkadaşlar minimum GTX 960 yazmışlar zaten GTX 1070 veya 1080 yazacak halleri yok ya? :) Bence normal sistem gereksinimleri, Ubisoft optimizasyona abanmıştır bu oyunda fakat yine de PS4 ve XO konsollarında oyun 18-25 FPS arası çalışacaktır bence.

Arkadaşlar minimum GTX 960 yazmışlar zaten GTX 1070 veya 1080 yazacak halleri yok ya? :) bence normal sistem gereksinimleri, Ubisoft optimizasyona abanmıştır bu oyunda fakat yine de PS4 ve xo konsollarında oyun 18-25 FPS arası çalışacaktır bence.

Konsollar gram umrum da değil PC optimizasyonu iyi olsun o bana yeter.

Menü arayüzünü Dying Light ve SKYRIM gibi konsol odaklı yapmazlar umarım mouse/imleç kalibrasyonu kötü oluyor. PC sürümünde farklı PS sürümünde farklı olabilirse güzel olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı