Assassin's Creed Valhalla sistem gereksinimleri

Tam indirmeye koymuştum Just Cause 4'ü. Geri iptal edeyim o zaman. Neden beğenmediniz?
Sırf hikaye için oynanmaz, gerçek bir Just Cause 2 vakası diyebiliriz yine, tekrarlayan görevler, baskın olmayan kötü karakter vs. vs. iyi karakterlerden tek Tom Sheldon'u hatırlıyorum, ki o da 1. oyundan beri bizle, grafikleri iyi güzel fakat oyunun havası aynı GTA IV gibi, çok kasvetli. Online için oynanır ama hikaye için oynanmaz bence, 1-2 yıla Just Cause 5 çıkacağı için o da unutulacak, ama Just Cause 2 ve 3 asla!

Arkadaşlar minimum GTX 960 yazmışlar zaten GTX 1070 veya 1080 yazacak halleri yok ya? :) Bence normal sistem gereksinimleri, Ubisoft optimizasyona abanmıştır bu oyunda fakat yine de PS4 ve XO konsollarında oyun 18-25 FPS arası çalışacaktır bence.

Arkadaşlar minimum GTX 960 yazmışlar zaten GTX 1070 veya 1080 yazacak halleri yok ya? :) bence normal sistem gereksinimleri, Ubisoft optimizasyona abanmıştır bu oyunda fakat yine de PS4 ve xo konsollarında oyun 18-25 FPS arası çalışacaktır bence.

Konsollar gram umrum da değil PC optimizasyonu iyi olsun o bana yeter.

Menü arayüzünü Dying Light ve SKYRIM gibi konsol odaklı yapmazlar umarım mouse/imleç kalibrasyonu kötü oluyor. PC sürümünde farklı PS sürümünde farklı olabilirse güzel olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı