Assetto Corsa alınır mı?

Daha fazla  
RAM
8gb
SSD veya HDD modeli
SSD ve HDD
Ekran kartı
GTX 1650
Merhaba, şu an indirimde olduğu için alsam mı emin olamadım fakat 6 TL'ye normal ve 15 TL paketli hali var. Ve normal ve paketli arasındaki fark nedir? İkisine de çoğu mod iner mi ve Online tarzı yerlere girilir mi? ETS, Forza 5, NFS gibi oyunları oynuyorum sizce kütüphaneye eklenmeli mi?

Ek not: Direksiyon var.

Direksiyon varsa kesinlikle alınır, 15 TL'lik paketi almanı öneririm.

Yani Ultimate ile gelen paketlerin içeriklerine Steam'dan zaten tek tek bakabiliyorsunuz. O yüzden buraya tek tek yazmaya gerek görmemiştim. Neyse;
Dream pack 1 nürburgring pistini ve 10 arabayı ekliyor.
Dream pack 2 catalunya pistini ve 8 arabayı ekliyor.
Dream pack 3 brands hatch pistini ve 8 arabayı ekliyor.
Japanese pack 7 tane Japon arabasını ekliyor.
Red pack spielberg Red Bull ring pistini ve 7 tane İtalyan arabasını ekliyor.
Tripl3 pack 3 tane yeni araba ekliyor.
Porsche pack 1 7 tane Porsche ekliyor.
Porsche pack 2 7 (2 varyasyonla 9) Porsche ekliyor.
Porsche pack 3 8 Porsche ekliyor.
Ready to race pack 10 tane araba ekliyor.
Ferrari 70th pack 7 tane efsane olmuş Ferrari'yi ekliyor.

Yani toparlayacak olursak 4 pist 82 tane arabayı 9 TL'ye almış oluyorsunuz. Yani aşağı yukarı 11 kuruşa bir araba gelmiş oluyor. 4 tane pist de arabaları saymazsak dahi pist başına 2,25 liraya geliyor.

9 lira için bunu sorgulamaya gerek olmadığını söylemiştim. Neyse.

Ne farkı var acaba? Evet 10 TL'lik farkı sorgulamak biraz garip :D, bu arada oyunu biraz açıklayabilir misiniz önceden crack indirmiştim ama anlamamıştım.

Hocam oyun tamamen araba gördüğünüz üzere Online modu mevcut. Farklı serverlarda farklı farklı arabalar var. Biz isim vermek yanlış olur XXX sunucusuna girip sese geçip 9 10 kişi makas atıp roll yapıyoruz aramızda. Baktığınızda assetto sonsuza kadar sıkılmadan oynanabilecek bir oyun. Kurulum aşamasında sorun yaşıyorsanız Online için bahsediyorum yardımcı olurum benimle takılabilirsiniz bende oyun arkadaşı bulmuş olurum.

Sağda duran araba modlarına bakın size o kadar diyorum hocam :).
(fotoğrafta link varmış düzeltip atıyorum)
1679493611132.png

İyi güzelmiş 1 arkadaşım var şu an sorarım bakalım. :D son cümlede ne demek istediniz anlamadım.

Oyun açık sonsuz mod içeriyor demek istedim, sağ tarafta ki o sunucu içerisinde ki araba modları bunları kendi oyun klasörünüzün içine atmadan giremezsiniz. Bunları istiyor sizden.

Son düzenleme:
Hocam oyun tamamen araba gördüğünüz üzere Online modu mevcut. Farklı serverlarda farklı farklı arabalar var. Biz isim vermek yanlış olur XXX sunucusuna girip sese geçip 9 10 kişi makas atıp roll yapıyoruz aramızda. Baktığınızda assetto sonsuza kadar sıkılmadan oynanabilecek bir oyun. Kurulum aşamasında sorun yaşıyorsanız Online için bahsediyorum yardımcı olurum benimle takılabilirsiniz bende oyun arkadaşı bulmuş olurum.

Sağda duran araba modlarına bakın size o kadar diyorum hocam :).
(Fotoğrafta link varmış düzeltip atıyorum)
Eki Görüntüle 1710749

Hocam oyunu iyi biliyorsunuz anladıgım kadarıyla 2019 gibi yılarda gerçek yarış takımlarının uzun saatlik yarış simülasyonu olarak kulanıldıgına dair söylenti vardı acaba böyle şeyler oldu mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı