ASUS 27" TUF Gaming monitörde ekranı aşağı kaydırınca görüntü bozuluyor

Bütçe
15000

isotomil

Picopat
Daha fazla  
Monitör
ASUS 27" TUF GAMING VG27AQML1A 1Ms 260Hz 2K IPS GAMING MONİTÖR
Merhaba, ikinci el üzerinden kargo ile 2 aylık olan "ASUS 27" TUF Gaming VG27AQML1a 1ms 260Hz 2K IPS Gaming monitör" adlı monitörü aldım. Sayfa bitimde aşağı kaydırdığım zamanda yüklemiş olduğum videodaki gibi sorunlar alıyorum...

HDMI/DP ile ayrı ayrı denedim. Monitör ayarlarını varsayılana çektim. Farenin orta tuşunda sorun vardır belki diye tarayıcı çubuğu ile denedim sorun düzelmedi. Sorunum nedir? Servise yazmalı mıyım?

Merhaba, ikinci el üzerinden kargo ile 2 aylık olan "ASUS 27" TUF Gaming VG27AQML1a 1ms 260Hz 2K IPS Gaming monitör" adlı monitörü aldım. Sayfa bitimde aşağı kaydırdığım zamanda yüklemiş olduğum videodaki gibi sorunlar alıyorum...

HDMI/DP ile ayrı ayrı denedim. Monitör ayarlarını varsayılana çektim. Farenin orta tuşunda sorun vardır belki diye tarayıcı çubuğu ile denedim sorun düzelmedi. Sorunum nedir? Servise yazmlı mıyım
Sorun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorun:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
@BerkayZ87 Hocam sizin bilginiz olabileceğini düşündüm ama ne diyorsunuz?

Son düzenleme:
Sorun kartla mı ilgili diyorsunuz.

Denemen lazım ya kart ya monitör paneli ile alakalı.

Sorun kartla mı ilgili diyorsunuz

RTX 4070 SUPER var. Nasıl kaldırıcam driverı

Denemen lazım ya kart ya monitör paneli ile alakalı.

Tamamdır deniycem sağolun. Panelde sıkıntısı olması bana daha olası geliyor. Bu yaşadığım sorunun halk arasında filan bilinen bir adı var mı?

HDMI/DP ile ayrı ayrı denedim. Monitör ayarlarını varsayılana çektim. Farenin orta tuşunda sorun vardır belki diye tarayıcı çubuğu ile denedim sorun düzelmedi. Sorunum nedir? Servise yazmalı mıyım?

Sorun:
Sorun:
@BerkayZ87 Hocam sizin bilginiz olabileceğini düşündüm ama ne diyorsunuz?
@LightYagami hocam siz anlar mısınız bu sorundan?

Son düzenleme:
Tamamdır deniycem sağolun. Panelde sıkıntısı olması bana daha olası geliyor. Bu yaşadığım sorunun halk arasında filan bilinen bir adı var mı?

@LightYagami hocam siz anlar mısınız bu sorundan?
Evde illa TV vardır. Kasayı TV'ye bağlayıp kontrol et sorun devam ediyor mu diye.

Evde illa TV vardır. Kasayı TV'ye bağlayıp kontrol et sorun devam ediyor mu diye.
Pazartesi günü başka bir monitör ile deniycem, aynı zamanda bugün de bilgisayarı bir sıfırlamayi filan düşünüyorum bir işe yarar mı acaba? Ayrıca yaşadığım sorunun yaygın bir adı var mıdır.

Pazartesi günü başka bir monitör ile deniycem, aynı zamanda bugün de bilgisayarı bir sıfırlamayi filan düşünüyorum bir işe yarar mı acaba? Ayrıca yaşadığım sorunun yaygın bir adı var mıdır.
Düzelme ihtimali var ama çok ihtimal verdiğimi de söylemem. Yaygın ismi var mıdır bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı