Çözüldü Asus Al Suite 3 Programının Açılmaması

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yer
Uşak
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar program yaklaşık 1 aydır çalışmıyor. Araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. Asus desteğe yazdım güncellemeyi bekleyin dediler. Program hiç açılmıyor, tepki vermiyor. Kaldırıp kuramıyorum. Kardırmaya çalıştığımda yeniden başlat diyor. Başlatıyorum kaldırılmıyor.
Yardımcı eden herkese teşekkürler.

Arkadaşlar program yaklaşık 1 aydır çalışmıyor. Araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. Asus desteğe yazdım güncellemeyi bekleyin dediler. Program hiç açılmıyor, tepki vermiyor. Kaldırıp kuramıyorum. Kardırmaya çalıştığımda yeniden başlat diyor. Başlatıyorum kaldırılmıyor.
Revo uninstaller ile kaldırmayı dene.

Sonu 92 ile biten windows güncellemesini kaldır tekrar dene.

Bu sürümü dener misin?

ASUS AI Suite 3
Bu hatayı alıyorum. Yeniden başlattığımda da aynısını veriyor.

Sonu 92 ile biten windows güncellemesini kaldır tekrar dene.
Sonu 92 ile biten bir güncelleme yüklü değil.

Hata.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun çözümü yok mu? Ben halen aynı sorunu yaşıyorum. Hem 8.8.1 sürümünü hemde yukarıdaki 3.00.13 sürümünü denedim sorun çözülmedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı