ASUS Arez RX 550 vs ASUS Radeon RX 550

O kartı 500 TL ye mi satıyorlar ikinci elde sıfırı 600 tllerde. O paraya 750ti veya 460 falan bulursa daha iyi olur gibi.

Evet 500 TL. Söylediğiniz farkı biliyorum ancak daha güncel sayılabilecek kartlar olduğundan tercihim bu kartlar. RX 460 ve GTX 750 Ti'ye 600 TL'den fiyat çekiyorlar.
Merhaba,

Hocam 2 model arasında çok bir fark olduğunu düşünmüyorum ancak geçen de incehesap gaming gecesinde 550 TL fiyata düşmüştü. Bu cumayı bekleyip eğer indirime girer ise 550 TL gibi bir fiyata sıfır alabilirsiniz.

İyi forumlar.

Aslında Amazon TR'de geçen hafta MSI RX 550 580 TL idi fırsat indirimiyle beraber. Ancak dolar kuru şaha kalktı, fırsat indirimi bitti ve kart 680 TL oldu. :)

0 Olarak 2200G bulamadım 3200G'lerde 1000 TL civarı.

İşte o yüzden tercihim giriş-orta seviye bir ekran kartı. İleride Ryzen 3000 serisine de geçerim. Ancak Ryzen APU almam. Dediğim gibi ikinci eli bile sıfır fiyatında yada daha pahalı.
Paranız yetiyorsa bunu alın en azından garanti sıkıntınız olmaz.

Bu karttan haberim var ancak satıcının Hepsiburada oluşuna pek güvenmiyorum. Daha doğrusu bu kartı Hepsiburada'da sadece Hepsiburada satarken başka sitelerde pek güven vermeyen bir ithalatçı firma satıyor. Bir çeşit katakulli olduğunu düşünüyorum. Ayrıca teknik özellik olarak benim bulduğum kartlardan düşük özellikte.

Yeni konular

Geri
Yukarı