Asus FX505DT-BQ190 Alınır Mı?

Xouwei

Kilopat
Hepsiburada, ASUS laptoplarda %25 indirim yapmış. Bu ürünü satın almayı düşünüyorum. Özellikleri açısından satın almaya değer mi ve fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Indirim cok iyiymis. Fiyat performans olarak bilinen Monster'da bile o fiyata 1050 veriyorlar ya da Acer 560X'li laptop aliniyor. Bence alinir, o fiyata 1650 olan tek laptop. 5200'ken de onerdigimiz bir cihazdi. Fiyatinin daha da dusmesi sevindirici.

Hepsiburada, ASUS laptoplarda %25 indirim yapmış. Bu ürünü satın almayı düşünüyorum. Özellikleri açısından satın almaya değer mi ve fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz?

Fiyatı çok uygun bu bandda laptop almak gibi bir niyetiniz varsa kaçırmayın. Tabi 8 gb ram sıkıntı olabilir bir 8 gb daha ram ekletmeniz gerekebilir.

8 GB RAM eklemesi yapılırsa daha iyi ancak bu haliyle de fiyatına göre iyi bir laptop.

GTX 1650 ekran kartına ek olarak dört çekirdekli bir AMD Ryzen 5-3550H işlemci ile donatılmıştır. TUF VE Askeri sınıf.

Bende bu cihazı almayı düşünüyorum. SSD diski NVME sanırım. Ekran kartı da çok iyi ama işlemci düşük kalmış biraz. Ram takviyesi yapacağım bir süre sonra ama işlemci düşündürücü.

Aynı fiyata bir de HP var. Hangisi tercih edilir?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı