Asus FX505DT-BQ190 deneyimleri

Ben de aynı cihazı alma eşiğindeyim. Pil ömrü hakkına biraz aydınlatır mısınız beni acep?
Pil ömrü olarak normal kullanımda yeterli.1 saat 40 dakika ile 2.30 saat arası değişiyor.Ancak oyunda tabikide elektriğe bağlamanız gerekecektir.

Cihaz hakkında hem deneyimlerimi hem de aklıma takılan birkaç sorunu sizinle paylaşmak istiyorum. Cihaz 2 gün önce elime ulaştı. Kargo firması sorunlu olduğu için kendim gidip almak istedim. Cihazı kargo yetkilisi taşırken yere düşürdü fakat açıp baktığında bir sorun yoktu. Sonradan sorun çıkar mı bilmiyorum deneyimleri olan arkadaşlar söyleyebilir.
Cihazda 1650 ekran kartı olmasına rağmen LoL'de en yüksek ayarlarda 100 FPS civarı, CS:GO'da en yüksek ayarlarda 120 FPS alıyorum. Fakat CS:GO'da oyundan mı kaynaklı bilmiyorum FPS düşmezse bile ekranı çevirirken hafif takılma hissi var. FPS değerleri normal mi yorum yaparsanız sevinirim. 1050 ekran kartlı cihazlarda aynı FPS alması düşündürdü. Yabancı formlarda okuduğum kadarıyla cihazın soğutması biraz sesli fakat fazla ısınmıyor gibi. Ekran kartı en fazla 78 derece gördüm. Bilgisi olan arkadaşlar konu hakkında yorumlarını paylaşırsa sevinirim.

Merhabalar dönerken takılma hissi ben de yaşıyorum ASUS TUF Gaming FX505DT sorunu çözdünüz mü nedir durum?

Geri
Yukarı