Asus FX505DT-BQ190 Alınır Mı?

Ben de bu ürünü almak istiyorum kullandığın süre zarfında yorumların neler.Şuan hepsiburada da 6499 tl gibi bi fiyatı var.Alınır mı ?
Kesinlikle önermiyorum iade ettim. Ben 5000 TL almıştım. O fiyata kesinlikle önermiyorum 2 adet aynı ürünü aldım hepsi sıkıntılı. Msi gl65 modelini kullanıyorum cidden efsane ben 5900 TL aldım ama 5700 TL kadar düşüyor.

Kesinlikle önermiyorum iade ettim. Ben 5000 TL almıştım. O fiyata kesinlikle önermiyorum 2 adet aynı ürünü aldım hepsi sıkıntılı. Msi gl65 modelini kullanıyorum cidden efsane ben 5900 TL aldım ama 5700 TL kadar düşüyor.
Önerememe sebeplerin neler.
Çok bi oyun beklentim yok.Bu özelliklerle uzun zaman işimi görmesi amacıyla almak istiyorum.

Önerememe sebeplerin neler.
Çok bir oyun beklentim yok. Bu özelliklerle uzun zaman işimi görmesi amacıyla almak istiyorum.

Hatırladığım birkaç şeyi size aktaracağım. Özellikle Google bile girsem her iki cihazda da 4000 RPM'de çalışan fanlar aşırı rahatsız ediyor. Hiçbir işlem olmamasına rağmen ekran kartı ve işlemcinin fanının hızlı çalışması çok mantıksız. Ana ekranda bile ara ara Ryzen 7 ve 5 takılma yaptığını gördüm. 4000 serisi güzel diyorlar ama bu modeller alınmaz bence.

Hatırladığım birkaç şeyi size aktaracağım. Özellikle Google bile girsem her iki cihazda da 4000 RPM'de çalışan fanlar aşırı rahatsız ediyor. Hiçbir işlem olmamasına rağmen ekran kartı ve işlemcinin fanının hızlı çalışması çok mantıksız. Ana ekranda bile ara ara Ryzen 7 ve 5 takılma yaptığını gördüm. 4000 serisi güzel diyorlar ama bu modeller alınmaz bence.
Teşekkürler.

Kesinlikle önermiyorum iade ettim. Ben 5000 TL almıştım. O fiyata kesinlikle önermiyorum 2 adet aynı ürünü aldım hepsi sıkıntılı. MSI GL65 modelini kullanıyorum cidden efsane ben 5900 TL aldım ama 5700 TL kadar düşüyor.

Yeni çıkan Ryzen 4000 serisi TUF modelini satın aldım. Windows10 kurup etkinleştirdim ancak görselde belirttiğim şekilde çerçeveden nokta şeklinde beyaz ışık sızması problemi var. İade alırlar mı acaba? Bazı forumlarda windows10 kurup etkinleştirmek iade açısından sorun olabiliyormuş, siz böyle bir problem yaşadınız mı?

Dosya Ekleri

• Asus.jpg
    Asus.jpg
    48,9 KB · Görüntüleme: 148

Geri
Yukarı